By Henryk Borawski - Own work, CC BY-SA 4.0, https://commons.wikimedia.org/w/index.php?curid=34038834
By Henryk Borawski - Own work, CC BY-SA 4.0, https://commons.wikimedia.org/w/index.php?curid=34038834
Autor Stanisław Węgrowski - 10 Maja 2020

Od dziś będziesz mógł zrobić zakupy w Biedronce również w niedzielę. Wszystko dzięki sprytnej decyzji sieci

Biedronka jest czynna także w niedziele niehandlowe. Jak to możliwe? Nowa usługa Biedronki jest dostępna w 16 miastach w Polsce.

Biedronka umożliwia zakupy w niedzielę poprzez aplikację

Choć w Polsce obowiązuje zakaz handlu w niedziele, a w maju nie wypada ani jedna niedziela handlowa, to zakupy w sieci Biedronka są możliwe. Od 10 maja sieć umożliwia klientom robienie zakupów w każdą niedzielę za pośrednictwem aplikacji Glovo. Aktualnie zakupy online przy użyciu aplikacji są możliwe w 16 największych polskich miastach.

Tysiące Polaków utknęło w Austrii i na Węgrzech. Sąsiedzi Polski zamknęli przed nami graniceTysiące Polaków utknęło w Austrii i na Węgrzech. Sąsiedzi Polski zamknęli przed nami graniceCzytaj dalej

W których miastach Biedronka współpracuje z Glovo?

Aktualnie zakupy online w Biedronce przez aplikację Glovo są dostępne przez siedem dni w tygodniu na terenie Warszawy, Łodzi, Krakowa, Katowic, Wrocławia, Poznania, Szczecina, Gdańska, Gdyni, Sopotu, Płocka, Rzeszowa, Bydgoszczy, Torunia, Olsztyna i Lublina.

Biedronka poinformowała, że najwięcej transakcji przy użyciu aplikacji odnotowano w Warszawie. Na podium znalazły się jeszcze kolejno Wrocław i Kraków. Z kolei największe pod względem wartości zakupy online zaraz po warszawiakach robią mieszkańcy Krakowa, a potem Wrocławia. Najwięcej zamówień klienci składają między godz. 11 a 14.

DZISIAJ GRZEJE:
1. Rząd szykuje nowy podatek. Dotknąć on może bardzo wielu Polaków
2. Macierewicz odleciał w Radiu Maryja. Wymyślił teorię spiskową o pandemii, ręce opadają

Biedronka online - czy wybór jest duży?

Oferta dostępna przez aplikację bazuje na asortymencie około 1500 produktów spożywczych i kosmetycznych najczęściej kupowanych przez klientów sieci Biedronka.

Warto zaznaczyć, że klienci kupią online produkty w tych samych cenach, po których są one aktualnie sprzedawane w sklepach, z zachowaniem wszystkich obowiązujących w tym czasie promocji. Klienci muszą za to liczyć się z dodatkowym kosztem dostawy.

Szykuj więcej pieniędzy na zakupy. Drożeją dwa absolutnie podstawowe produkty, będziesz wściekłySzykuj więcej pieniędzy na zakupy. Drożeją dwa absolutnie podstawowe produkty, będziesz wściekłyCzytaj dalej

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Kolejny zakaz zostanie przedłużony do odwołania? Młodzi ludzie będą wściekli
  2. Nowe wytyczne Ministerstwa Zdrowia na czas epidemii. Dotyczą wielu polskich rodzin
  3. IBERION grupą mediową przyszłości. Jakie wartości wyznaje firma?
  4. 1200 zł dla 50 tys. Polek. Po pieniądze wystąpić mogą też mężczyźni
  5. Czekają nas znaczne zmiany w wywozie śmieci. Segregacja nie będzie konieczna dla części Polaków
  6. Szumowski wyjawił, jak będzie z maseczkami na wakacje i na plażach w Polsce. Dobitne słowa
Nie chciałbyś siedzieć w tych autach podczas wypadku. Popularne samochody niemal jak pułapka, wszyscy kierowcy powinni wiedziećNie chciałbyś siedzieć w tych autach podczas wypadku. Popularne samochody niemal jak pułapka, wszyscy kierowcy powinni wiedziećCzytaj dalej

Następny artykułNie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj biznesinfo.pl na:Obserwuj nas na Google News Google News