Biedronka świąteczna oferta
Unsplash.com Bizme.pl
Autor Konrad Karpiuk - 9 Listopada 2020

Biedronka już pokazała swoje świąteczne produkty. Spora gratka nie tylko dla dzieci

Biedronka przygotowuje się do świąt, udostępniono już katalog z nową ofertą. Nowy gazetka promocyjna będzie szczególną gratką nie tylko dla rodziców, ale i dla dzieci.

Biedronka z ofertą prezentów świątecznych

Biedronka zaskoczyła przed tymi świętami. Sieć opublikowała dla swoich klientów gazetkę z ofertą sklepów przed Bożym Narodzeniem, nie jest ona jednak zwyczajną broszurą informacyjną. Zatytułowana jako "Wielka Księga Zabawek" jest też kolorowanką dla dzieci.

- Folder został wydrukowany na specjalnym papierze, dzięki czemu własnoręczne pomalowanie choinek, reniferów i domków z piernika jest proste i sprawia mnóstwo frajdy, a w dodatku przeplata się z radością oglądania wymarzonych zabawek. Młodzi miłośnicy zagadek również się nie zawiodą - czekają na nich świąteczne labirynty oraz proste zabawy logiczne - mówi menadżer ds. marketingu w sieci Biedronka, Emilia Rzycka.

Katalog ma 84 strony. Świąteczna oferta sieci będzie dostępna już od 9 listopada. Jak pisze portal Wiadomości Handlowe, od tego dnia co tydzień będą dostarczane do sklepów potencjalne prezenty świąteczne. Wśród nich będą choćby klocki, laki i układanki, które jako pierwsze będą dostępne w sprzedaży.

Premier już rozdziela szczepionki, które ma dostać Polska. Powiedział, kto pierwszy może na nie liczyćPremier już rozdziela szczepionki, które ma dostać Polska. Powiedział, kto pierwszy może na nie liczyćCzytaj dalej

- A gdy dzieci pójdą już spać, dorośli będą mogli w domowym zaciszu spokojnie wybrać gwiazdkowe prezenty dla młodszych i starszych - mówiła Rzycka.

Pierwsze partie zabawek trafia do sklepów już we wcześniej wspomnianym terminie 9 listopada. Kolejne będą dochodzić w poszczególnych terminach: 16 listopada, 21 listopada i 30 listopada.

DZISIAJ GRZEJE:

1. Narodowa kwarantanna tuż tuż. Znamy już możliwą datę lockdownu
2. Kupił cukierki w Biedronce. Kiedy je rozpakował zobaczył okropny widok, który odbiera apetyt
3. 500 plus do przemeblowania, rząd zaplanował zmiany. Znamy już szczegóły

Takie prezenty rodzice będą mogli kupić swoim dzieciom w Biedronce

W sklepach Biedronka będzie można kupić oryginalne klocki Lego, mniejsze pudełka będą kosztowały po 29,99 zł, anajwiększe zestawy po 229 zł. Znajdą się również zestawy w cenach pośrednich (w zależności od wielkości zestawu) np., za 99 zł, 49,99 zł, czy 69,90 zł.

Oprócz klocków Lego, będą dostępne także klocki Elefun, najtańsze zestawy będą kosztować 19,99 zł, a najdroższe 69,90 zł. Również i w tym wypadku Biedronka zaoferuje zestawy pośrednie w cenach 29,99 zł, 69,90 zł, czy 49,99 zł. Co więcej, w sprzedaży będą też ekologiczne klocki drewniane Elefun za 39,99 zł.

Niesamowite odkrycie naukowców. Gatunek uznano za wymarły, nadal jednak żyje na ZiemiNiesamowite odkrycie naukowców. Gatunek uznano za wymarły, nadal jednak żyje na ZiemiCzytaj dalej

Dostępne będą także zestawy klocków edukacyjnych dla dzieci w cenach od 34,99 do 44,99 zł. Z większych zestawów za 99 zł rodzice będą mogli kupić swoim pociechom wózek dla lalek (lub chodzik czy toaletkę) za 99 zł. Ponadto za 59,90 zł Biedronka zaoferuje drewnianą kolejkę lub tor wyścigowy.

W sklepie znaleźć będzie można także dużego Pluszaka za 59,90 zł. Do wyboru będą trzy modele: miś (w trzech kolorach), królik lub renifer. Zabawka ma wysokość 65 cm. Mniejsze pluszaki (35 cm) będzie można kupić w Biedronce za 24,99 zł.

Z kolei za 99 zł rodzice będą mogli kupić swojemu dziecko licencjonowany samochód zdalnie sterowany. Biedronka zaoferuje model Ferrari FXX Evo w skali 1:18 luv McLarena w skali 1:14. Modele charakteryzują aktywowane podczas jazdy światła, czy otwierane drzwi.

Klienci ING mają się z czego cieszyć. Mogą spać wyjątkowo spokojnieKlienci ING mają się z czego cieszyć. Mogą spać wyjątkowo spokojnieCzytaj dalej

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Porażająca wizja. Jasnowidz Jackowski widzi wojsko na ulicach, czy wejdzie do Warszawy?
  2. Jak będzie wyglądało Boże Narodzenie i Sylwester? Premier Morawiecki rozwiewa wszelkie wątpliwości
  3. W sobotę zamknęli część gospodarki, w niedzielę chcą sprawę odkręcać. Jest pomysł na otwarcie sklepów
  4. Niemcy handlują nim na potęgę. Gaz pieprzowy sprzedają nawet Somalii
  5. Odkrycie sprzed tysięcy lat na Śląsku. Ostatni tego typu skarb, powstał jeszcze przed Chrystusem
  6. Majątek Roberta i Anny Lewandowskich został ujawniony. Kosmiczne pieniądze, kwota rzuca na ziemię
  7. Masz ochotę na małe co nieco? Za mniej niż 5 zł zrobisz przepyszny i zdrowy deser bez cukru, przepis jest banalnie prosty
Będzie europejska płaca minimalna. Przełomowy projekt już budzi kontrowersjeBędzie europejska płaca minimalna. Przełomowy projekt już budzi kontrowersjeCzytaj dalej

KONIECZNIE OBEJRZYJ:

Następny artykułNie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj biznesinfo.pl na:Obserwuj nas na Google News Google News