30.03.2016 Warszawa Aleja Jana Pawla II metro Rondo ONZ fot Andrzej Iwanczuk/REPORTER
ANDRZEJ IWANCZUK/REPORTER
Autor Stanisław Węgrowski - 9 Kwietnia 2020

Biedronka wprowadza innowacje, która bardzo ułatwi życie klientom. Robienie zakupów stanie się znacznie prostsze

Biedronka wchodzi na rynek e-grocery. Sieć rozpoczęła współpracę z aplikacją Glovo. Zakupy online z dostawą do domu będzie można zrobić w 10 miastach w Polsce.

Biedronka dostarczy zakupy do domu

W specjalnym komunikacie prasowym Biedronka informuje, że rozpoczyna współpracę z aplikacją Glovo. Zakupy można zamawiać z bezpośrednią dostawą do domu w 10 miastach: Warszawie, Łodzi, Krakowie, Katowicach, Wrocławiu, Poznaniu, Szczecinie, Gdańsku, Gdyni i Sopocie, obsługiwanych przez ponad 100 sklepów sieci Biedronka. Płatności można dokonać przez aplikację Glovo.

Oferta dostępna przez aplikację bazuje na asortymencie około 1000 produktów najczęściej kupowanych przez klientów sieci Biedronka. Konsumenci korzystający z systemu mogą kupić produkty w tych samych cenach, po których są one aktualnie sprzedawane w sklepach, z zachowaniem wszystkich obowiązujących w tym czasie promocji.

Auchan wymyślił prosty sposób na ominięcie długich kolejek. Sklepy zaczynają już go realizowaćAuchan wymyślił prosty sposób na ominięcie długich kolejek. Sklepy zaczynają już go realizowaćCzytaj dalej

Biedronka pracuje z Glovo

Biedronka zapewnia, że zamawiane produkty będą starannie dobierane przez pracowników sklepów. Zakupy będą dostarczane przez kurierów Glovo w ciągu godziny od dokonania zamówienia w sposób umożliwiający brak kontaktu osobistego.

DZISIAJ GRZEJE:
1. Watykan zajął nowe stanowisko w sprawie Świąt Wielkanocnych. Wierni mogą być zadziwieni
2. Ministerstwo Zdrowia pokazało najnowszy raport. Tragiczne wieści, jedna z ofiar miała jedynie 35 lat

Cena jednorazowej dostawy oferowanej przez Glovo należy do najniższych na rynku w relacji do typowego koszyka zakupowego sieci Biedronka i wynosi 9,99 zł. Nie ma konkretnych limitów wagowych, jednak waga zakupów nie powinna przekraczać fizycznych możliwości dostawcy.

Policja odbiera prawa jazdy na potęgę. Od początku pandemii już ponad 10 tys. Polaków straciło dokumentyPolicja odbiera prawa jazdy na potęgę. Od początku pandemii już ponad 10 tys. Polaków straciło dokumentyCzytaj dalej

Biedronka wychodzi naprzeciw potrzebom klientów

- Wierzymy, że Glovo wykonuje usługę, której w tej chwili poszukuje coraz większa liczba klientów Biedronki. Ta współpraca zapewnia możliwość dotarcia do naszych klientów nowymi drogami, nie wpływając na komfort zakupowy naszych klientów w sklepach - mówi Paweł Włodarczyk, dyrektor operacyjny w sieci Biedronka, cytowany w komunikacie sieci.

Czas realizacji zamówienia od chwili jego złożenia do momentu dostawy zajmie nie więcej niż godzinę, w zależności od pory dnia i lokalizacji, jednak w okresach większej liczby zamówień czas oczekiwania na dostawę może się nieznacznie wydłużyć. Zamówienia będą przyjmowane w godzinach od 10 do 22.30.

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Kierowca passata stracił panowanie nad pojazdem. Wjechał w ogrodzenie kościoła
  2. Naukowcy podali datę szczytu zachorowań w Polsce. Zbliża się nieubłaganie
  3. IBERION grupą mediową przyszłości. Jakie wartości wyznaje firma?
  4. 1200 zł dla 50 tys. Polek. Po pieniądze wystąpić mogą też mężczyźni
  5. Czekają nas znaczne zmiany w wywozie śmieci. Segregacja nie będzie konieczna dla części Polaków
  6. Polacy mogą zapomnieć o wakacjach nad morzem? Naukowiec ostrzega, że wirus może być już w wodzie

Następny artykułNie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj biznesinfo.pl na:Obserwuj nas na Google News Google News