Biedronka przecenia mnóstwo produktów
Wikipedia/Pece
Autor Maria Glinka - 9 Marca 2020

Cukinia i perliczka po 2 zł, mozzarella po 1,5 zł. W Biedronce ogromne promocje

Biedronka ruszyła z nową serią promocji. Podążając za sieciówkowym zwyczajem, zgodnie z którym co poniedziałek są publikowane gazetki promocyjne, market oferuje w tym tygodniu cały wachlarz produktów w bardzo korzystnych cenach.

Biedronka obniża ceny wielu produktów

Biedronka kontynnuje strategię obniżania cen artykułów spożywczych wraz z początkiem nowego tygodnia. W realizowaniu koncepcji nie przeszkadza jej nawet panika przejawiająca się wykupywaniem produktów o długim terminie przydatności w związku z koronawirusem. Sieć zachęca, aby zrezygnować z zaopatrywania się konserwy, makarony czy kasze i skupić się na terminowych promocjach.

W tym tygodniu w Biedronce będzie można kupić m.in. mozarellę za 1,49 zł czy parówki Berlinki za 3,99 zł. Promocja na te produkty obowiązuje przy zakupie 3 sztuk każdego z nich - podaje superbiz.se.

Korzystna cena ucieszy także entuzjastów kawy, którzy dostaną Jacobs Cronat Gold za 17,49 zł, jeśli zdecydują się na 2 opakowania napoju.

Osoby mające nieruchomość powinny się spieszyć. Zostały ostatnie dni na wypełnienie obowiązkuOsoby mające nieruchomość powinny się spieszyć. Zostały ostatnie dni na wypełnienie obowiązkuCzytaj dalej

Promocja na wiele artykułów spożywczych, ale nie tylko

W tym tygodniu zadowoleni będą wielbiciele nietypowych smaków. Świeża perliczka kosztuje 1,99/100 g, a mięso na strogonow z szynki - 7,99 za opakowanie. Z kolei łopatkę wieprzową bez kości pakowaną próżniowo można kupić o 31 proc. taniej - za 10,99 zł/kg. Warto rozważyć także wybór łososia z koprem, którego cena maleje o 36 proc. przy zakupie drugiego opakowania.

Nowe promocje w Biedronce z całą pewnościa ucieszą wielbicieli owoców morza. W ramach oferty "kup 2 zapłać mniej" sklep oferuje krewetki Vannamei białe Marinero w cenie 11,99 za opakowanie. Również fani kuchni meksykańskiej znajdą coś dla siebie w tym tygodniu - guacamole kosztuje 4,49 zł przy zakupie dwóch opakowań. Atrakcyjna jest również cena mozzarelli - tylko 1,5 zł.

Promocja obejmuje także warzywa - cenę cukini obniżono do 1,99 zł za sztukę, a kalarepy do 2,49 zł za sztukę. Kwota, którą trzeba zapłacić za 500 g pomidorów śliwkowych również spadła - jest to 2,99 zł.

DZISIAJ GRZEJE:
1. Już za dwa miesiące całkowicie zniknie z rynku. Radykalna zmiana dotknie 9 mln Polaków
2. Nagrania z otwarcia Lidla obiegły sieć. Ludzie postradali zmysły

Hitem cenowym są bez wątpienia owoce. Wśród nich znajdziemy winogrona, których cenę obniżono z 12,99 zł do 7,99 zł oraz kiwi (0,79 zł/100 g).

Poza artykułami spożywczymi zniżkami są objęte produkty do higieny jamy ustnej. W tym tygodniu obowiązuje na nie promocja "3 w cenie 2".

Obniżki na produkty obowiązują od poniedziałku 9 marca aż do soboty 14 marca.

Najpopularniejsze samochody używane kupowane przez Polaków. Sprzedaż rośnie wbrew światowym trendomNajpopularniejsze samochody używane kupowane przez Polaków. Sprzedaż rośnie wbrew światowym trendomCzytaj dalej

Konkurencja nie śpi

Biedronka to jedna z wielu sieci handlowych, które oferują terminowe promocje. Korzystne ceny na całą gamę produktów oferują też konkurencyjne sklepy takie jak Lidl czy Kaufland.

Obok Lidla to Biedronka pozostaje najczęściej odwiedzanym marketem w Polsce. Świadczy o tym gigantyczny przychód właściciela sieci Biedronki - Jeronimo Martins w wysokości ponad 51 mld zł w 2018 r. W tym samym roku Lidl odnotował przychód rzędu 18,3 mld zł - informuje Business Insider Polska.

Wysokie wyniki są odzwierciedleniem tendencji zakupowych Polaków, którzy stawiają niską cenę i sprawdzone markety. Dlatego tez nie dziwi fakt, że 30 proc. towarów spożywczych jest kupowanych w dyskontach, najczęściej w Biedronce i Lidlu - piszą finanse.wp.pl.

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Były zmarznięte, głodne, miały brudne akwarium. Mężczyzna zrobił im krzywdę, stanie przed sądem
  2. Ministerstwo Zdrowia: potwierdzono kolejne przypadki zakażenia w Polsce
  3. IBERION grupą mediową przyszłości. Jakie wartości wyznaje firma?
  4. ZUS zdradził sekret jak dostawać emeryturę o 15 proc. większą. Ma to być wyjątkowo proste
  5. Możesz zapłacić 270 zł albo nałożą na ciebie karę. Kontrole trwają w całym kraju
  6. Tragiczna śmierć 5 turystów, spędzali razem urlop. Ratownicy, policja i śmigłowce już nic nie mogły zrobić
Nie pozwól, żeby inflacja zabrała twoje oszczędności. Oto TOP 10 najlepszych kont oszczędnościowychNie pozwól, żeby inflacja zabrała twoje oszczędności. Oto TOP 10 najlepszych kont oszczędnościowychCzytaj dalej

Następny artykułNie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj biznesinfo.pl na:Obserwuj nas na Google News Google News