Sieć Biedronka przygotowała specjalną ofertę dla amatorów mięsa
Wikipedia
Autor Stanisław Węgrowski - 8 Października 2019

Biedronka przeżyje szturm. Kurczaka sprzedają za 50 groszy

W tym tygodniu w sklepach sieci Biedronka będzie można kupić mięso w naprawdę atrakcyjnych cenach. Promocje będą obejmować różne rodzaje mięsa i wyroby - drób, wołowinę, wieprzowinę, ale też ryby. Mięsożercy będą mieli w czym przebierać.

Biedronka z kolejną specjalną ofertą

W każdym tygodniu Biedronka przygotowuje dla swoich klientów specjalną ofertę. Ten tydzień upłynie pod znakiem mięsa. Jak zapewnia Jeronimo Martins, koncern zarządzający siecią portugalskich dyskontów, wszystkie wyroby są świeże i pochodzą od certyfikowanych dostawców, a na dodatek są sprzedawane w świetnych cenach. Promocje obejmują różne gatunki mięs, np. drób, wołowinę, wieprzowinę, czy ryby.

Carrefour ominie zakaz handlu w niedzielę. Znalazł zaskakujący sposóbCarrefour ominie zakaz handlu w niedzielę. Znalazł zaskakujący sposóbCzytaj dalej

Biedronka sprzedaje mięso w atrakcyjnych cenach

Amatorzy mięsa w sklepach Biedronka będą mogli kupić w tym tygodniu między innymi stek wołowy bavette w cenie 3,79 zł/100 g, świeże podudzie z kurczaka za 4,99 zł/kg (co daje ok. 50 gr/100 g), świeżą kaczkę w cenie 6,99 zł/kg, szynkę wieprzową bez kości za 10,99 zł/kg czy też żeberka wieprzowe barbecue w cenie 2,49 zł/100 g - czytamy na portalu Superbiz.se.pl. Trzeba przyznać, że ceny robią wrażenie.

Liczba praw jazdy zabieranych przez policję rośnie na potęgę. Uważaj na drodzeLiczba praw jazdy zabieranych przez policję rośnie na potęgę. Uważaj na drodzeCzytaj dalej

Biedronka ma też tanie ryby

Usatysfakcjonowani powinni być też amatorzy ryb. Za filet z mintaja będzie trzeba zapłacić 2,99 zł/100 g. Z kolei filet z dorsza można kupić w cenie 3,49 zł/100 g. Za promocyjną cenę można też dostać stek z tuńczyka - 4,99 zł/100g.

Promocje będą dotyczyć też różnych wędlin i wyrobów mięsnych. Sieć Biedronka będzie sprzedawać między innymi szynkę ogonówkę za 1,39 zł/100g, boczek wędzony parzony w cenie 1,99 zł/100g czy kiełbasę toruńską za 0,99 zł/100g.

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Zapukają do drzwi i nałożą karę. Poczta zmusiła do zapłaty już 9,5 tys. osób
  2. Spiesz się z uregulowaniem długów. Wchodzi ustawa, która może cię pogrążyć
  3. Wszyscy z prawem jazdy zapłacą. Szykujcie się na wydatek
  4. Mąż zniknął 6 tygodni po ślubie. Po 68 latach żona dowiedziała się prawdy

Następny artykułNie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj biznesinfo.pl na:Obserwuj nas na Google News Google News