Biedronka w specjalny sposób postanowiła wynagrodzić pracowników
ARKADIUSZ ZIOLEK/East News
Autor Maria Glinka - 6 Grudnia 2020

Biedronka podjęła fenomenalną decyzję przed świętami. Nawet 60 tys. osób otrzyma rabaty 1000 zł

Biedronka postanowiła przyznać rabaty rzędu 1 tys. zł na zakupy realizowane we wszystkich oddziałach sieci handlowej. Ze zniżki będą mogli skorzystać pracownicy sieciówki oraz współpracownicy z firm partnerskich. Gratyfikacja ma być wyrazem wdzięczności za kontynuowanie pracy w trakcie pandemii.

Z TEGO ARTYKUŁU DOWIESZ SIĘ:

 • Kto otrzyma rabaty na zakupy w Biedronce
 • Dlaczego zarząd sieci handlowej postanowił zorganizować akcję promocyjną
 • Jakie działania podejmuje Biedronka w trakcie pandemii

Biedronka przyznaje rabaty

Biedronka sprezentowała swoim zatrudnionym wyjątkowy podarunek z okazji zbliżających się Świąt Bożego Narodzenia. Oferta jest przeznaczona nie tylko dla pracowników sieci, lecz także dla szerokiej grupy osób z firm partnerskich, łącznie ze sklepami agencyjnymi, franczyzowymi czy agencjami ochrony.

Każda z osób będzie mogła skorzystać z rabatu 1 tys. zł na zakupy w sklepach sieci Biedronka. W oficjalnym komunikacie biuro prasowe sieciówki doprecyzowuje, że zniżka nie przysługuje osobom, które zasiadają na stanowiskach menadżerskich. Według oficjalnych wyliczeń rabat będzie mogło wykorzystać ok. 60 tys. osób zatrudnionych w Biedronce.

Nikt Ci nie przypomni, a opłata 125,40 zł jest absolutnie obowiązkowa. Co gorsza w 2021 roku będzie jeszcze wyższaNikt Ci nie przypomni, a opłata 125,40 zł jest absolutnie obowiązkowa. Co gorsza w 2021 roku będzie jeszcze wyższaCzytaj dalej

Biedronka przekazuje, że beneficjenci otrzymają specjalnie wygenerowane e-kody, które stracą ważność pod koniec stycznia 2021 r. Rabaty będą dotyczyły wszystkich kategorii produktowych.

Biedronka docenia pracowników

Akcja rabatowa skierowana do pracowników ma umożliwić im zakup świątecznych produktów na Wigilię. Środki na tę inicjatywę nie pochodzą z Zakładowego Funduszu Świadczeń Socjalnych. W ten sposób Biedronka pragnie wesprzeć swoich zatrudnionych w tym trudnym, pandemicznym roku. To nie pierwszy raz, kiedy zarządcy sieci Biedronka wykazują się hojnością względem pracowników.

- Kryzys związany z pandemią udowodnił wagę pracy, którą wykonujemy jako zespół Biedronki. Nasze usługi i niezakłócone działanie ma kluczowe znaczenie dla funkcjonowania całego społeczeństwa. Dzięki nam miliony Polaków mogą bezpiecznie robić zakupy. Chcę wyrazić swoją wdzięczność za pracę i postawę, jaką wykazaliście w tym roku – oznajmił Luis Araujo, dyrektor generalny Biedronki, w specjalnie przygotowanym liście do zatrudnionych.

Waloryzacja rent i emerytur nadciąga wielkimi krokami. Wiadomo, ile na pewno dostanieszWaloryzacja rent i emerytur nadciąga wielkimi krokami. Wiadomo, ile na pewno dostanieszCzytaj dalej

Teksty wybrane specjalnie dla Ciebie:

 1. Tylko u nas: Lider "Boys" o branży disco polo i kryzysie
 2. Dudziak pokazała błyskawicę. TVP nie wytrzymała, została zawołana"
 3. Stary dokument, który załatwi Ci dużo. Premie potwierdzone

Biedronka stale dba o komfort i bezpieczeństwo

Premie czy akcje rabatowe to jedynie dodatki do codziennych aktywności Biedronki, które mają na celu zapewnienie jak najwyższego poziomu bezpieczeństwa w miejscu pracy. Zainagurowana tuż po nadejściu koronawirusa strategia dbania o komfort i zdrowie jest w dalszym ciągu kontynuowana.

W trosce o dobro pracowników i klientów Biedronka wprowadziła specjalne osłony kas z pleksiglasu. Chcąc ułatwić konsumentom zachowanie dystansu społecznego, przyklejono taśmy przy stanowiskach kasowych. Każdy może bezpłatnie skorzystać z jednorazowych rękawiczek i żeli do dezynfekcji dłoni.

Rosnące ceny prądu uderzą nas po kieszeni nie raz, a dwa razy. Zwykły konsument ucierpi podwójnieRosnące ceny prądu uderzą nas po kieszeni nie raz, a dwa razy. Zwykły konsument ucierpi podwójnieCzytaj dalej

Z uwagi na rządowe obostrzenia Biedronka jako pierwsza zdecydowała się na wydłużenie godzin otwarcia poszczególnych placówek. Strategia ta sprawdziła się na wiosnę, dlatego też zarządcy sieci postanowili wdrożyć ją ponownie w trakcie drugiej fali pandemii na jesieni.

Obecnie większość oddziałów Biedronki działa co najmniej do godziny 23:00. Ponad 200 placówek funkcjonuje w trybie całodobowym. Dzięki temu klienci mogą rozłożyć w czasie kompletowanie zakupów i uniknąć tłumów w szczytowych godzinach.

Biedronka to jeden z liderów na polskim rynku dyskontów. Sieciówka o portugalskich korzeniach wkroczyła do Polski w 1995 r. Pod szyldem Biedronki działa ponad 3 tys. sklepów na terenie całego kraju.

Na ogrzewaniu można sporo oszczędzić. Pod warunkiem, że nie popełnia się kilku prostych błędówNa ogrzewaniu można sporo oszczędzić. Pod warunkiem, że nie popełnia się kilku prostych błędówCzytaj dalej

Zobacz także w naszych serwisach:

 1. Nowa groźna odmiana grypy na Mazowszu. Próbki trafiły do laboratorium
 2. Jeden z częstszych objawów COVID-19. Po jakim czasie zarażonym wraca węch?
 3. Na ogrzewaniu można oszczędzić. Pamiętaj o kilku kwestiach
 4. Nie musisz mieć przy sobie prawa jazdy. Jest też nowa kara
 5. Polacy oszaleli na ich punkcie. Zakup, który podbiła pandemia
 6. Tragiczny finał poszukiwań 16-latki. Porażające szczegóły
 7. Dramatyczne wiadomości dla polskich skoczków narciarskich
Od wczoraj nie musisz mieć prawa jazdy, doszedł jednak inny obowiązek. Możesz narazić się na dotkliwą karęOd wczoraj nie musisz mieć prawa jazdy, doszedł jednak inny obowiązek. Możesz narazić się na dotkliwą karęCzytaj dalej

KONIECZNIE OBEJRZYJ:

Następny artykułNie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj biznesinfo.pl na:Obserwuj nas na Google News Google News