Biedronka wprowadza nowe stroje dla swoich pracowników
eastnews/Arkadiusz Ziolek
Autor Radosław Święcki - 5 Czerwca 2020

Biedronka rozpoczyna kolejną metamorfozę. Wprowadza w sklepach zmianę widoczną gołym okiem

Biedronka wprowadza kolejną zmianę. Jak informuje portal wiadomoscihandlowe.pl już niebawem nie zobaczymy pracowników sieci w słynnych zielonych uniformach. Nowe stroje zostały już przetestowane w części placówek.

Biedronka wprowadza nowe stroje

Biedronka w nowe stroje wyposaży nie tylko kasjerów, ale też kierowników placówek i ich zastępców. Jak będą ubrani pracownicy sieci? Wiadomoscihandlowe.pl podają, że zielone uniformy z niebieskimi akcentami zastąpi czerń, czerwień i antracyt. Nowe stroje zostały już przetestowane w sklepach sieci w Wyszkowie i Białymstoku, a w czwartek pojawiły się w jednym ze sklepów w Warszawie. W kolejnych dniach i tygodniach trafią one do kolejnych punktów handlowych.

- Zmiana uniformów wprowadzana będzie do wszystkich sklepów naszej sieci stopniowo już latem tego roku – informuje cytowane przez portal biuro prasowe Biedronki.

Dlaczego sieć zdecydowała się na stopniową zmianę? Biuro prasowe tłumaczy, że zamiana strojów nie może dokonać się z dnia na dzień ze względu na gigantyczną skalę działalności sieci. Portal przypomina, że w Polsce funkcjonuje ponad 3000 dyskontów, a zatrudnionych jest blisko 70 tys. osób.

Przesyłkę do ciebie porzuci listonosz, ale problem będzie twój. A czasami grozi nawet sądPrzesyłkę do ciebie porzuci listonosz, ale problem będzie twój. A czasami grozi nawet sądCzytaj dalej

- Biedronka wciąż zmienia się dla swoich klientów i pracowników. Dotyczy to nie tylko asortymentu i samych sklepów sieci, ale i strojów dla pracowników – tłumaczą przedstawiciele biura prasowego sieci.

- Zmianie uległa przede wszystkim kolorystyka ubrań, dostosowana do kolorów marki i wyglądu jej sklepów. W skrócie: żegnamy soczystą zieleń. Teraz wykonane z materiałów wysokiej jakości koszulki i koszule są więc czarne, czerwone i antracytowe. Nowością jest też to, że kierownicy placówek będą nosić eleganckie zapinane koszule, a zastępcy kierowników dostaną antracytowe koszulki polo – dodają.

DZISIAJ GRZEJE:
1. Rząd właśnie wprowadził 4 bardzo ważne zmiany dot. emerytur. Tarcze antykryzysowe rządu kryją nowe przepisy
2. Łukasz Szumowski przestał owijać w bawełnę. Niepokojąca prognoza ministra, chodzi o kolejne ogniska

Zmiany planowano wcześniej

Biedronka – jak informuje portal – miała przymierzać się do zmiany strojów pracowników już od 2018 roku. Pierwotnie zielone uniformy miały zastąpić koszule w kolorach czerwonym, szarym i ciemnoszarym (w zależności od stanowiska pracownika). Ostatecznie jednak sieć nie przystąpiła do ich testów i zdecydowano się na pilotaż innych strojów w tym roku.

- Wszyscy zatrudnieni w sklepach otrzymają zestawy, w skład których wchodzić będą: koszulki polo (bądź koszule dla kierowników), czerwone bezrękawniki z membraną, rozpinane bluzy i czarne fartuchy z biedronkowymi kropkami. Co ważne, na życzenie zatrudnionych w Biedronce pań komplety będą w dwóch wersjach: damskiej i męskiej – wyjaśnia biuro prasowe Biedronki.

Na nowych strojach pracowników nie zobaczymy nazwy sieci na jej logotypie, gdyż jak tłumaczy biuro prasowe, sam owad gwarantuje rozpoznawalność sieci.

Koronawirus uderzył również w rynek drobiu. Efekt widać w szokujących cenach kurczakaKoronawirus uderzył również w rynek drobiu. Efekt widać w szokujących cenach kurczakaCzytaj dalej

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Najnowsze doniesienia. COVID-19 chorobą sezonową?
  2. Wszystko ma zacząć się dosłownie za chwilę. Krzysztof Jackowski ostrzega Warszawiaków. Zdradzamy co powiedział
  3. IBERION grupą mediową przyszłości. Jakie wartości wyznaje firma?
  4. 1200 zł dla 50 tys. Polek. Po pieniądze wystąpić mogą też mężczyźni
  5. Czekają nas znaczne zmiany w wywozie śmieci. Segregacja nie będzie konieczna dla części Polaków
  6. Atak w przedszkolu, 39 osób rannych, większość to dzieci. Dramatyczne wiadomości ze świata

TOP 10 najcenniejszych polskich gwiazd. Ile są warci nasi rodzimi celebryci?TOP 10 najcenniejszych polskich gwiazd. Ile są warci nasi rodzimi celebryci?Czytaj dalej

Następny artykułNie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj biznesinfo.pl na:Obserwuj nas na Google News Google News