Biedronka z promocją na grilla
wikimedia.org/Henryk Borawski
Autor Przemysław Terlecki - 5 Maja 2020

Kiełbasa po 1,49 zł, kurczak po 2,99 zł. Słynna sieciówka szykuje się na szturm

Biedronka od poniedziałku wprowadziła do oferty masę produktów spożywczych. Te przede wszystkim zwrócą uwagę miłośników grillowania, a szczególnie tym spośród nich, którzy są miłośnikami dań mięsnych. Warto pamiętać, że nie każdy klient, który wejdzie do sklepu, będzie mógł z promocji skorzystać.

Biedronka od poniedziałku wystartowała z nową promocją. Popularna sieciówka zdecydowała się na obniżenie cen produktów spożywczych. Mowa tutaj jednak przede wszystkim o mięsie i daniach na grilla. Tak więc kiełbasa śląska grillowa Olewnik sprzedawana jest w cenie 1,49 zł za 100 g. Tyle samo zapłacimy za 100 g szynki ogonówki Kraina Wędlin. Należy jednak wskazać, że za ogonówkę zapłacimy tyle tylko i wyłącznie po okazaniu karty Moja Biedronka.

Promocja na mięso w Biedronce

Kurczaka też można dostać w promocyjnej cenie - ćwiartka kosztuje od poniedziałku 2,99 zł za 1 kg. Z kolei za 1 kg kaczki bez podrobów zapłacimy 7,99 zł. W promocji znaleźć można także oferowane przez Biedronkę parówki z szynki Kraina Wędlin, które podczas zakupów dwóch opakowań kosztują po 2,99 zł za opakowanie.

Włochy nie są już epicentrum pandemii w Europie. Przebił go sąsiad Polski, statystyki są porażająceWłochy nie są już epicentrum pandemii w Europie. Przebił go sąsiad Polski, statystyki są porażająceCzytaj dalej

ZOBACZ TAKŻE:
1. Rząd szykuje nowy podatek. Dotknąć on może bardzo wielu Polaków
2. Nieprzyjemne fakty z przeszłości Jarosława Kaczyńskiego ujawnione. Wolałby ukryć prawdę?

Promocyjną ceną opatrzono również mięso mielone wieprzowe, które kupimy w cenie 3,99 zł za opakowanie 400 g. Na tym kończy się promocja na mięsa, które jak wspominaliśmy, są dobre przede wszystkim na grilla. Sama promocja jednak się nie kończy, ponieważ w jej ramach sprzedawanych jest jeszcze kilka innych produktów spożywczych.

Biedronka taniej sprzedaje też ryby i ser

Jak wspomnieliśmy mięso nie jest jedynym towarem spożywczym, który znaleźć można w promocji. W tej zakupić można także ryby. Mowa o filecie z łososia atlantyckiego Marinero, za którego 100 g zapłacimy 3,99 zł. Jeszcze mniej zapłacimy za pstrąga tęczowego patroszonego Marinero - za 100 g Biedronka liczy sobie 2,49 zł.

Wyżej zaznaczyliśmy, że także ser jest w promocji. Mowa jednak dokładnie o jednym i konkretnym egzemplarzu. Klienci mogą zaoszczędzić na kupnie sera żółtego Gouda marki Światowid. 400 g tego sera kosztuje 5,49 zł. Są jednak dwa warunki - trzeba kupić dwa opakowania, ale przede wszystkim trzeba posiadać kartę Moja Biedronka. Jak widać więc, promocja oferowana przez Biedronkę, z pewnością przyciągnie klientów wręcz szturmujących sklepy sieci.

Rachunek za stomatologa z dodatkową opłatą. Nawet 150 zł, bez których możesz teraz zapomnieć o wizycieRachunek za stomatologa z dodatkową opłatą. Nawet 150 zł, bez których możesz teraz zapomnieć o wizycieCzytaj dalej

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Niesamowita pasja motorniczego, jego projekt ma szansę wygrać prestiżowy konkurs. Stworzył model warszawskiego tramwaju z klocków LEGO
  2. Dwóch braci wypadło z jedenastego piętra. Straszna wiadomość obiegła media
  3. IBERION grupą mediową przyszłości. Jakie wartości wyznaje firma?
  4. 1200 zł dla 50 tys. Polek. Po pieniądze wystąpić mogą też mężczyźni
  5. Czekają nas znaczne zmiany w wywozie śmieci. Segregacja nie będzie konieczna dla części Polaków
  6. W sobotę otwierają kolejne miejsca w Polsce. Wielu Polaków czekało od dawna

Następny artykułNie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj biznesinfo.pl na:Obserwuj nas na Google News Google News