Biedronka z grasującym szczurem po regale
Facebook/Tygodnik Prudnicki
Autor Maria Glinka - 5 Marca 2020

Nagranie z popularnego dyskontu wbija w fotel. Po szynce grasował szczur

Biedronka gościła ostatnio nietypowego konsumenta w jednej ze swoich siedzib. Klient marketu w Prudniku udokumentował niecodzienne zdarzenie - szczura jedzącego wędlinę na sklepowym regale.

Biedronka z nowymi klientami

Biedronka w Prudniku to miejsce, w którym zakupy w dniu dzisiejszym nie należały do najprzyjemniejszych. Szczura grasującego po regale z wędlinami zauważył jeden z klientów dyskontu w województwie opolskim.

Seniorzy mają powód do radości. Do ich kieszeni trafią dodatkowe pieniądze z ZUSSeniorzy mają powód do radości. Do ich kieszeni trafią dodatkowe pieniądze z ZUSCzytaj dalej

Autor nagrania, które szybko obiegło media społecznościowe, natychmiast poinformował obsługę o obecności gryzonia. Portal Fakt24 wystosował zapytanie do biura prasowego Biedronki, aby dowiedzieć się, czy doszło do dezynfekcji całego sklepu czy jedyne działu, po którym poruszało się zwierzę.

DZISIAJ GRZEJE:
1. Wielu Polaków w ogóle nie ma pojęcia. Ty też możesz dostać zwrot z kredytu
2. Hipokryzja Marty Kaczyńskiej wyszła na jaw. Poucza Polaków, a niewielu zna prawdę o jej córkach

Nieprzyjemne spotkanie, które może być groźne

Spotkanie szczura w trakcie zakupów zazwyczaj budzi panikę wśród klientów. Mimo że na widok człowieka gryzoń zazwyczaj ucieka to należy pamiętać, że gdy znajdzie się w potrzasku to istnieje szansa, że zaatakuje. W trakcie ugryzienia człowiek może zostać zainfekowany m.in. durem brzusznym.

Warto zwrócić uwagę, że także mocz i kał zwierzęcia może zagrażać zdrowiu człowieka. Spożycie pokarmu, zakażonego przez gryzonia, również stanowi powód do niepokoju.

Poza tym na szczurach żyją pchły i wszy, które mogą przenosić wściekliznę, leptospirozę, tularemię, salmonellę czy włośnicę.

14. emerytura prezentem tylko dla wybranych. 700 tys. osób na koncie nie zobaczy nawet złotówki14. emerytura prezentem tylko dla wybranych. 700 tys. osób na koncie nie zobaczy nawet złotówkiCzytaj dalej

Nie pierwszy przypadek

Do podobnego zdarzenia doszło w styczniu 2019 r. w jednej z podwarszawskich Biedronek. Wtedy to jedna z klientek dostrzegła na półce z bakaliami małe, nowonarodzone gryzonie – podaje Fakt24.

Podobnie jak klient z Prudnika kobieta udokumentowała ten przypadek i szybko opublikowała w Internecie. Autorka nagrania twierdziła, że w markecie często zdarzały się problemy z czystością, co być może zachęciło gryzonie do odwiedzenia Biedronki.

Osoby zarządzające marketem natychmiast podjęły stosowne działania i niezwłocznie wezwały firmę deratyzacyjną.

Zgromadzili fortunę, którą trudno sobie wyobrazić. TOP 10 najbogatszych PolakówZgromadzili fortunę, którą trudno sobie wyobrazić. TOP 10 najbogatszych PolakówCzytaj dalej

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Zdjęcie miejsca, w którym pochowany zostanie Paweł Królikowski w sieci. Smutne
  2. Najczęstsze objawy udaru. Każdy z nas powinien je znać
  3. IBERION grupą mediową przyszłości. Jakie wartości wyznaje firma?
  4. ZUS zdradził sekret jak dostawać emeryturę o 15 proc. większą. Ma to być wyjątkowo proste
  5. Możesz zapłacić 270 zł albo nałożą na ciebie karę. Kontrole trwają w całym kraju
  6. Mieszkańcy przeżyli chwile grozy, 9 ofiar śmiertelnych. Zniszczenia są ogromne, tornado za granicą
Produkty za które już za miesiąc będziesz płacił dużo więcej. Wszystko przez podatkiProdukty za które już za miesiąc będziesz płacił dużo więcej. Wszystko przez podatkiCzytaj dalej

Następny artykułNie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj biznesinfo.pl na:Obserwuj nas na Google News Google News