Biedronka kończy z hitową akcją
wikimedia/Henryk Borawski
Autor Radosław Święcki - 2 Grudnia 2020

Biedronka kończy hitową akcję. Lepiej sprawdź portfel, może też udało ci się wygrać

To już ostatnie dni hitowej akcji Biedronki Gang Fajniaków. Zajrzyjcie do portfela, policzcie naklejki i jeśli wszystko się zgadza to udajcie się do najbliższej placówki sieci i wymieńcie je na maskotki. Macie na to już bardzo niewiele czasu.

Z tego artykułu dowiesz się:

  • Kiedy zakończy się akcja Gang Fajniaków
  • Dlaczego już nie można zbierać naklejek
  • Dlaczego jak najszybciej warto sprawdzić stan posiadania naklejek

Biedronka kończy z Fajniakami

Smutna wiadomość zwłaszcza dla najmłodszych klientów Biedronki. W tym tygodniu, konkretnie w sobotę, w wigilię Mikołajek sieć kończy hitową akcję Gang Fajniaków.

Gang Fajniaków jak przypomina Radio Zet to akcja promocyjna sieci z sympatycznymi maskotkami w roli głównej. Tematem przewodnim akcji jest ekologia i środowisko naturalne. Klienci mają możliwość otrzymania za darmo jednej z 10 maskotek: Chmurkę Celinkę, Słońce Sonię, Kroplę Ksenię, Drzewo Dobromira, Fokę Franię, Jarzębinę Julkę, Pieska Piotrusia, Dęba Dyzia, Ważkę Wiolę i Smoga Stefka.

Trwa polowanie, kontrolerzy nie odpuszczają w żadnym wypadku. 681 zł kary doręczą Ci prosto pod drzwiTrwa polowanie, kontrolerzy nie odpuszczają w żadnym wypadku. 681 zł kary doręczą Ci prosto pod drzwiCzytaj dalej

Co trzeba zrobić, by dostać maskotkę gratis? Jak już niejednokrotnie informowaliśmy wystarczy zebrać 60 naklejek, a w przypadku uzbierania 40 za pluszaki zapłacimy 19,99 zł (bez naklejek kosztują one 39,99 zł). Naklejkę otrzymuje się za każde 50 zł wydane podczas zakupów, a każda wielokrotność tej sumy to dodatkowy punkt.

Dodatkowe naklejki sieć przyznawała za zakupy produktów tworzących wartość dla polskiej gospodarki (“Kupuj co polskie”), a także za zakupy z zarejestrowaną kartą Moja Biedronka oraz zakup warzyw lub owoców. Dodatkowy punkt można było również zyskać za zakup produktów z oferty specjalnej za minimum 10 zł.

Już 1 stycznia wejdzie w życie nowa opłata. Od wysokości rachunków może Ci się zrobić słaboJuż 1 stycznia wejdzie w życie nowa opłata. Od wysokości rachunków może Ci się zrobić słaboCzytaj dalej

Teksty wybrane specjalnie dla Ciebie:

Piszemy w czasie przeszłym, gdyż jak zauważa Radio Zet naklejki można było zbierać do 21 listopada, czyli do poprzedniej niedzieli. W związku z zakończeniem akcji będzie je można wymienić na maskotkę tylko do 5 grudnia, czyli do najbliższej soboty.

Czasu zostało już niewiele i warto już teraz sięgnąć do swoich portfeli, by sprawdzić, ile udało zebrać się naklejek. Nie brakuje klientów, którzy podczas zakupów w Biedronce bezrefleksyjnie chowa kolejne naklejki i nie zwraca większej uwagi na to ile udało się ich w sumie zgromadzić. Tymczasem może się okazać, że jest ich na tyle dużo, że nie pozostaje nic innego jak pędzić do najbliższej placówki i wymienić ją na maskotkę.

Lepiej zmień samochód, za chwilę nie wjedziesz do miasta. Ministerstwo Klimatu szykuje potężne obostrzeniaLepiej zmień samochód, za chwilę nie wjedziesz do miasta. Ministerstwo Klimatu szykuje potężne obostrzeniaCzytaj dalej

Biedronka od 25 lat w Polsce

Przypomnijmy, że Biedronka świętuje w tym roku 25-lecie obecności w Polsce. Z tej okazji jak już pisaliśmy sieć zaplanowała szereg wyjątkowych aktywności i specjalne upominki dla pracowników.

Tuż przed inauguracją tych hucznych obchodów ćwierćwiecza obecności sieci w Polsce pracownicy otrzymali list od dyrektora sieci handlowej Biedronki Luisa Araujo, którego treść ujawnił portal wiadomoscihandlowe.pl.

- Biedronka jest nieodłączną częścią historii polskiego rynku. Zmienialiśmy się tak samo, jak zmieniała się rzeczywistość Polski w ostatnim ćwierćwieczu – napisał Araujo, dodając, że dzięki zaangażowaniu pracowników Biedronka zmienia na lepsze życie codzienne polskiego konsumenta.

ZUS wślizgnie się do naszych kieszeni. Nawet milion Polaków może za chwilę płacić olbrzymie składkiZUS wślizgnie się do naszych kieszeni. Nawet milion Polaków może za chwilę płacić olbrzymie składkiCzytaj dalej

- Odgrywamy istotną rolę na wielu płaszczyznach: jako sklep kreujący niskie ceny i lider jakości z naszymi klientami, jako pracodawca z naszymi pracownikami, jako partner biznesowy z naszymi dostawcami, a także jako odpowiedzialny obywatel i promotor zdrowia z lokalnymi społecznościami, które wspieramy – dodał.

Dyrektor przywołał dane z których wynika, że w Polsce mieści się ponad 3 tys. sklepów sieci, a oddziały są wspierane przez 16 centrów dystrybucyjnych. Według Araujo Biedronka każdego dnia obsługuje ok. 4 mln klientów w Polsce.

Zobacz także w naszych serwisach:

  1. Pijany chciał jeździć autobusem. Powstrzymano go w ostatniej chwili
  2. W pożegnalnej walce Najman chce zmierzyć się z... taksówkarzem
  3. Niemcy ścigają Polaków. Skala przestępstw poraża
  4. Kupiłeś te produkty w sieciówce? Wyrzuć je natychmiast
  5. Za 4,50 zł kupisz dom we Włoszech. Warunki są zaledwie dwa
  6. Córka Adama Małysza zmieniła się nie do poznania (FOTO)
  7. Nieziemski przepis na pierogi z powalającym farszem
272 mln zł na nagrody, premie i trzynastki w Ministerstwie Rolnictwa. W pół roku272 mln zł na nagrody, premie i trzynastki w Ministerstwie Rolnictwa. W pół rokuCzytaj dalej

KONIECZNIE OBEJRZYJ:

Następny artykułNie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj biznesinfo.pl na:Obserwuj nas na Google News Google News