źródło: pixabay.com
Autor Kasper Starużyk - 3 Czerwca 2019

Kolejna propozycja 500 plus. Kogo tym razem chcą obdarować politycy

Mamy już 500 plus na każde dziecko, 300 plus dodatku dla dzieci uczących się, a teraz jest propozycja 500+ dla studentów. Na taki pomysł wpadł PSL.

PSL i jego nowa inicjatywa czyli Koalicja Polska ma pomysł na kolejny dodatek typu plus. Ludowcy uznali prawdopodobnie, że budżet ma jeszcze większe możliwości niż obecnie i należy rozdać jeszcze więcej pieniędzy. 

Program PSL-u zakłada, że jeżeli ktoś kończy 18 lat i chce się nadal uczyć, to powinien otrzymywać dodatek 500 plus przez swój dalszy okres edukacji. 

Chcemy uzupełniać programy wprowadzone w tej kadencji, tak jak 500 plus. Chcemy, żeby było dla tych, którzy uczą się, studiują i skończyli 18 rok życia. Do końca studiów 500 plus powinno być dostępne. To jest bardzo ważne, żeby premiować talenty - mówił Kosiniak-Kamysz, co cytuje portal msn.com. 

Nie będzie jednak programu krowa+. Wieś zaskoczona po wyborachNie będzie jednak programu krowa+. Wieś zaskoczona po wyborachCzytaj dalej

Kosiniak-Kamysz o wyjściu z KE 

Szef PSL powiedział, że nie zamierza już więcej być zbyt postępowy i tolerancyjny, bo to nie są wartości jego partii. Nowa Koalicja Polska ma być miejscem dla ludzi o konserwatywnych poglądach. Kosiniak-Kamysz zapowiedział, że ma zamiar zagospodarować głosy obywateli, którzy zdecydowali się przy ostatnich wyborach pozostać w domu. 

ZOBACZ TAKŻE: 

  1. Jak nie przejdziesz na emeryturę, to dostaniesz od rządu 10 000 zł 
  2. Zalewska: skończyłam refromę, winny jest kto inny
  3. Fiskus przypatruje się rowerzystom 
  4. Macierewicz może spać spokojnie, prokuratura umożyła śledztwo 

Następny artykułNie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj biznesinfo.pl na:Obserwuj nas na Google News Google News