Beata Tyszkiewicz nie może się pochwalić wysoką emeryturą. Niestety, wielu artystów ma ten problem
By Kontrola - Own work, CC BY-SA 4.0, https://commons.wikimedia.org/w/index.php?curid=51904901
Autor Stanisław Węgrowski - 17 Grudnia 2019

Emerytura Beaty Tyszkiewicz jest głodowa. Nawet ona dostaje podłe grosze

Beata Tyszkiewicz otrzymuje bardzo niską emeryturę. Status i dokonania słynnej aktorki nie przełożyły się na wysokie świadczenie. Jej emerytura jest “głodowa”.

Beata Tyszkiewicz - legenda kina dostaje grosze

Beata Tyszkiewicz to polska aktorka filmowa i telewizyjna. Jest legendą polskiego kina. Zagrała w ponad stu filmach i kilkunastu serialach. Ze względu na swoje arystokratyczne pochodzenie nazywana jest “polską damą polskiego filmu”. I choć zarobki aktorów są zazwyczaj wysokie, co powinno przekładać się na wysokie świadczenia, w przypadku artystów rzadko tak jest. Niestety dotyczy to również legendarnej aktorki.

Głodowa emerytura słynnej aktorki

Beata Tyszkiewicz otrzymuje dosłownie głodową emeryturę. Aktorka dostaje miesięcznie zaledwie 1300 złotych. - Emeryturę mam niską, ale mówiąc o tym, nie biadoliłam, bo ludzie mają niższe. Ja zawsze sobie radziłam. Piszę sobie następną książkę, dwie właściwie - powiedziała cytowana przez portal pudelek.pl Beata Tyszkiewicz.

Beata Tyszkiewicz nie może zaliczyć ostatniego roku do udanych. Legendarna aktorka ma problemy ze zdrowiem, jakiś czas temu przeżyła zawał serca. Jak podaje portal pudelek.pl, w konsekwencji musiała zrezygnować z niektórych obowiązków zawodowych, m.in. z z funkcji jurora w programie “Taniec z gwiazdami”, którą pełniła od wielu lat.

Rząd uregulował zasady dotyczące trzynastek. Ważne informacje dla emerytówRząd uregulował zasady dotyczące trzynastek. Ważne informacje dla emerytówCzytaj dalej

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Takiej promocji w Rossmannie jeszcze nie było. Dwa produkty za darmo
  2. IBERION grupą mediową przyszłości. Jakie wartości wyznaje firma?
  3. Już za dwa tygodnie na kierowców spadnie nowy obowiązek. Jeśli się nie zastosują zapłacą wysoką karę
  4. Do końca roku musisz mieć specjalne konto do rozliczeń z fiskusem. Ma je dopiero 200 tys. Polaków
  5. Duże zmiany w emeryturach, Polacy dostaną ogromne pieniądze. Rząd podał oficjalny termin

Następny artykułNie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj biznesinfo.pl na:Obserwuj nas na Google News Google News