Bank pocztowy z automatyczną płatnością za autostrady
Wikimedia Commons/Ralf Lotys /CC4.0
Autor Kasper Starużyk - 29 Czerwca 2020

Bank Pocztowy z nową aplikacją. Automatyczna płatność za autostrady

Bank Pocztowy podał, że już od przyszłego tygodnia w aplikacji mobilnej pojawi się funkcja płatności za autostrady. Autopay od Banku Pocztowego - sprawdzamy szczegóły nowej funkcji w aplikacji EnveloBank.

Bank Pocztowy rusza z nową funkcjonalnością. Już w te wakacje wszyscy klienci banku będą mogli zapłacić za przejazd autostradami za pomocą mobilnej aplikacji EnveloBank. - Cieszę się, że spółki z grupy Poczty Polskiej wprowadzają nowoczesne i użyteczne rozwiązania dla klientów. Naszym celem jest wspólne działanie i rozszerzanie oferty grupy o innowacyjne produkty oparte na nowych technologiach – powiedział prezes Poczty Polskiej Tomasz Zdzikot w rozmowie z TVP Info.

Bank Pocztowy stawia na technologię

W komunikacie, jaki wystosował Bank Pocztowy przeczytać można, że nowa usługa będzie bardzo banalna w obsłudze. Aby skorzystać z Autopaya, wystarczy się po prostu zalogować w aplikacji. Opłata za przejazd autostradami ma być taka sama jak w przypadku wybrania tradycyjnej formy płatności. Bank Pocztowy nie zamierza pobierać żadnych dodatkowych prowizji za tę usługę.

DZISIAJ GRZEJE:
1. Zaskakująca decyzja popularnego banku. Klienci mają powody do radości
2. Wszystko się nagrało. Ludzie nie wytrzymali i zatrzymali homofobiczną ciężarówkę za mowę nienawiści wobec LGBT i szerzenie dezinformacji, interwencja policji

500 plus według Rafała Trzaskowskiego

Początkowo z nowej usługi skorzystają użytkownicy aplikacji EnveloBank na urządzeniach z Androidem. Bank Pocztowy zaznacza jednak, że trwają prace nad aktualizacją dla iOS. Użytkownicy telefonów Apple powinni mieć możliwość płatności za autostrady jeszcze w tym roku.

EnveloBank od Banku Pocztowego

– Cały czas pracujemy nad tym, by oferowane przez nas usługi wpisywały się w najnowsze trendy technologiczne i odpowiadały na potrzeby naszych klientów. Jako jedni z pierwszych udostępnimy w bankowości mobilnej możliwość automatycznych płatności za autostrady, autopay – stwierdził dla TVP Info członek zarządu Banku Pocztowego, Tomasz Dąbrowski.

Aplikacja mobilna EnveloBank ma już 300 tysięcy użytkowników. Dzięki niej można wykonywać przelewy, płatności zbliżeniowe czy sprawdzać stan konta. Bank Pocztowy jest polskim bankiem specjalizującym się w podstawowych usługach. W 75% należy do Poczty Polskiej, a w 25% do PKO Banku Polskiego. Pod koniec 2019 miał niecały milion klientów.

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Minister Edukacji ogłosił wielkie zmiany od 1 września. Wielu rodziców jest oburzonych
  2. Dziwne zachowanie motorniczego tramwaju. Zaniepokojony pasażer wysłał nam nagranie"Dudowe" 1400 plus
  3. PKW podało frekwencję do południa. Wyniki, jakich nie było od dawna
  4. Dodatkowe 4 tys. zł co miesiąc do emerytury. ZUS: coraz więcej Polaków może się załapać
  5. Aż 40 tys. polskich kierowców może mówić o wielkim szczęściu. Przepisy będą dla nich dużo bardziej korzystne
  6. Wideo - Koszmarny wypadek. Z gigantycznym impetem wbił się w inny samochód. Auto aż złamało się na pół

Następny artykułNie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj biznesinfo.pl na:Obserwuj nas na Google News Google News