W najbliższych dniach klientów popularnych sześciu banków czekają utrudnienia
wikimedia
Autor Radosław Święcki - 8 Maja 2020

Aż 6 wielkich banków ostrzegło swoich klientów. Mogą mieć problemy z dostępem do swoich kont

Najbliższe dni nie będą łatwe dla klientów sześciu popularnych banków. Należy spodziewać się trudności m.in. w dostępie do bankowości internetowej i mobilnej, a także braku możliwości wypłaty gotówki z bankomatu.

Problemy w bankach

O utrudnieniach, w które w najbliższych dniach czekają klientów sześciu banków informuje TVN 24. I tak, w ING Banku Śląskim w nocy z niedzieli na poniedziałek, w godzinach od 1.30 do 3.00, zaplanowano prace serwisowe sieci urządzeń Planet Cash/ING. - W trakcie prac serwisowych możesz mieć ograniczoną możliwość wpłat i wypłat gotówki w tych urządzeniach – informuje ING Bank Śląski.

O utrudnieniach w niedzielny poranek informuje mBank. W godzinach 4.00-8.00 nie będę działały przelewy ekspresowe, w tym przelewy na telefon BLIK w aplikacji mobilnej. Na tym jednak nie koniec, bo w czwartek w godzinach 4.00-6.00 klienci nie będą mieli możliwości płatności kartą, a także braku możliwości wypłaty gotówki z bankomatu, oraz skorzystania z wpłatomatu. Przerwa – jak informuje bank – dotyczyć będzie również klientów z obszaru MSP i Korporacje".

Biedronka sprzedawać będzie też w niedziele. Sieciówka znalazła sposób, zaczyna 10 majaBiedronka sprzedawać będzie też w niedziele. Sieciówka znalazła sposób, zaczyna 10 majaCzytaj dalej

Z kolei Bank Millennium informuje, że w nocy z soboty na niedzielę, w godzinach 1.00-4.00, mogą występować chwilowe utrudnienia i niedostępne będą: Millenet i aplikacja mobilna, płatności BLIK i internetowe płatności kartami (debetowe, kredytowe i korporacyjne), przelewy natychmiastowe Express Elixir oraz TeleMillennium (zlecanie transakcji).

DZISIAJ GRZEJE:
1. Rząd szykuje nowy podatek. Dotknąć on może bardzo wielu Polaków
2. W tej sytuacji brakuje odpowiednich słów. Jedna z najstraszniejszych interwencji obrońców zwierząt w Polsce, w ostatnim czasie

Również w nocy z sobory na niedzielę, tyle, że w godzinach 0.15 – 7.00 trudności występować będą w Alior Banku. Konkretnie niedostępny będzie system bankowości internetowej. Powód? Prace serwisowe.

W zbliżonych godzinach z soboty na niedzielę (23.50-7.00) przerwę w dostępie do bankowości internetowej i mobilnej będą mieli klienci Getin Banku.

O utrudnieniach – od dziś od północy, do 7.00 w sobotę – informuje również Credit Agricole. W tych godzinach niedostępne będą bankowość internetowa - CA24 eBank, a także aplikacja - CA24 Mobile. W tym czasie nie będą również działały infolinia (z wyłączeniem zastrzegania kart), serwis SMS, przez który są wysyłane powiadomienia np. o zmianach na koncie, hasła autoryzacyjne lub potwierdzenia transakcji kartą, płatności internetowe Przelew Online oraz BLIK. Credit Agricole informuje również, że w tych godzinach nastąpią trudności z zaksięgowaniem wpłaty we wpłatomatach.

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Kandydat na prezydenta Polski został zatrzymany przez policję
  2. Najsilniejsza trucizna znana człowiekowi. Możesz znaleźć ją w swojej kuchni
  3. IBERION grupą mediową przyszłości. Jakie wartości wyznaje firma?
  4. 1200 zł dla 50 tys. Polek. Po pieniądze wystąpić mogą też mężczyźni
  5. Czekają nas znaczne zmiany w wywozie śmieci. Segregacja nie będzie konieczna dla części Polaków
  6. Resort zdrowia zabrał głos. Powiedzieli prawdę o wakacjach 2020
ZUS będzie prześwietlał przedsiębiorców. Szuka tych, którzy nielegalnie pobrali postojoweZUS będzie prześwietlał przedsiębiorców. Szuka tych, którzy nielegalnie pobrali postojoweCzytaj dalej

Następny artykułNie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj biznesinfo.pl na:Obserwuj nas na Google News Google News