Przerwy w dostępie do usług banków nastąpią w ten weekend
fot. ANDRZEJ IWANCZUK/REPORTER
Autor Komunikaty prasowe - 6 Marca 2020

Lepiej przygotujcie sobie gotówkę. Miliony Polaków odcięte od własnych pieniędzy

Przerwy w funkcjonowaniu banków w weekendy nie są chyba już niczym nadzwyczajnym. Takie przerwy będą miały miejsce i w ten weekend a banki, który uniemożliwią tymczasowe korzystanie ze zgromadzonych przez nas środków to PKO Bank Polski, ING Bank Śląski, BNP Paribas Bank Polska czy Bank Millennium.

Zaczynając od największego z banków, który będzie miał drobną przerwę techniczną, czyli PKO BP utrudnienenia będą miały miejsce w niedzielną noc w godzinach miedzy 1.00 a godziną 3.15 i bedą one polegały na braku możliwości dokonania płatności zbliżeniowych IKO oraz realizowania transakcji kodem BLIK w terminalach eService. Natomiast do godz. 3.50 nie będą działały bankomaty oraz wpłatomaty banku.

PKO BP wydało pilne ostrzeżenie do swoich klientów. Możecie stracić pieniądze, zachowajcie szczególną ostrożnośćPKO BP wydało pilne ostrzeżenie do swoich klientów. Możecie stracić pieniądze, zachowajcie szczególną ostrożnośćCzytaj dalej

W wypadku ING od północy do godz. 5.30 mogą wystąpić problemy z dostępnością systemu Moje ING, aplikacji mobilnej Moje ING mobile, płatności BLIK, przelewów ekspresowych oraz płatności internetowych Płać z ING.

Na krótką przerwę muszą się też przygotować klienci Banku Millennium. W sobotę (7 marca) w godz. 1.00 – 2.00 mogą wystąpić utrudnienia w realizacji niektórych transakcji. Wśród nich bank wymienia przelewy w bankowości internetowej (Millenet) i aplikacji mobilnej, internetowe płatności BLIK, a także płatności kartami.

Sklepy CCC znikną z Polski? Fatalne doniesienia o sytuacji finansowej firmySklepy CCC znikną z Polski? Fatalne doniesienia o sytuacji finansowej firmyCzytaj dalej

Dodatkowo na utrudnienia muszą się przygotować klienci Banku Millennium. W sobotę (7 marca) w godz. 1.00 – 2.00 mogą wystąpić utrudnienia w realizacji niektórych transakcji. Wśród nich bank wymienia przelewy w bankowości internetowej (Millenet) i aplikacji mobilnej, internetowe płatności BLIK, a także płatności kartami.

Idea Bank dołącza do listy banków, które za prace informatyczne biorą się już w piątek (6 marca). Od godz. 22.00 do godz. 6.00 dnia następnego (sobota, 7 marca) klienci nie zalogują się do bankowości internetowej Idea Cloud oraz aplikacji mobilnej.

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Zdjęcie miejsca, w którym pochowany zostanie Paweł Królikowski w sieci. Smutne
  2. Najczęstsze objawy udaru. Każdy z nas powinien je znać
  3. IBERION grupą mediową przyszłości. Jakie wartości wyznaje firma?
  4. ZUS zdradził sekret jak dostawać emeryturę o 15 proc. większą. Ma to być wyjątkowo proste
  5. Możesz zapłacić 270 zł albo nałożą na ciebie karę. Kontrole trwają w całym kraju
  6. Mieszkańcy przeżyli chwile grozy, 9 ofiar śmiertelnych. Zniszczenia są ogromne, tornado za granicą
Produkty za które już za miesiąc będziesz płacił dużo więcej. Wszystko przez podatkiProdukty za które już za miesiąc będziesz płacił dużo więcej. Wszystko przez podatkiCzytaj dalej

Następny artykułNie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj biznesinfo.pl na:Obserwuj nas na Google News Google News