Avis
materiały prasowe
Autor Komunikaty prasowe - 27 Sierpnia 2020

Avis Budget Group wzmacnia procedury dezynfekcji i mycia aut

Avis Budget Group (ABG) nawiązało współpracę z kolejnymi podmiotami, aby wzmocnić procedury czystości i dezynfekcji w swoich europejskich wypożyczalniach samochodów. Współpracuje z RB – producentem środka do dezynfekcji Dettol oraz zespołem ekspertów medycznych z wiodących instytucji, w tym Uniwersytetu Columbia, którzy posiadają doświadczenie w ochronie zdrowia, walce z COVID-19 i innymi chorobami zakaźnymi. Do grupy podmiotów dołączył też Hip Hop Public Health – amerykańska organizacja non-profit, prowadząca działania edukacyjne.

RB, które od lat współpracuje z Avis Budget Group, w czasie pandemii koronawirusa pomaga rozszerzać procedury dezynfekcji i mycia w Avis i Budget. Grupa naukowców i wirusologów z RB, odpowiedzialna za rozwój środka zwalczającego zarazki Dettol, zajmie się przeglądem procedur i podniesieniem ich skuteczności w Avis Budget Group. Zastosowanie środków Dettol w europejskich wypożyczalniach Avis Budget Group to również część porozumienia z RB.

– Naszą misją jako RB jest ochrona, leczenie i edukacja, aby uczynić świat bardziej czystym i zdrowym miejscem. Ochrona naszych klientów teraz i w przyszłości jest niezbędna, szczególnie w okresie, gdy stopniowo powracamy do pracy i wypoczynku, w tym również podróżowania – stwierdził Rahul Kadyan, wiceprezes RB Global Business Solutions. – Dettol może pochwalić się 87-letnią tradycją, wsparciem badaniami naukowymi oraz działaniami jako lider opinii. Cieszymy się, że będziemy mogli wspierać Avis Budget Group w budowaniu świadomości, szkoleniach oraz edukacji, a przede wszystkim, że dostarczymy odpowiednich produktów higienicznych i dezynfekcyjnych – stwierdził.

Dodatkowo, grupa znanych ekspertów w dziedzinie medycyny, wspólnie z wypożyczalnią samochodów, utworzy Radę Doradztwa Medycznego ABG (ABG Medical Advisory Council). Na czele podmiotu stanie dr Olajide Williams, naczelny lekarz neurologii na Uniwersytecie Columbia oraz założyciel Hip Hop Public Health. W skład Rady wejdą również dr Amelia Boehme, dr Robert Bollinger, dr Gbenga Ogedegbe oraz dr Angela Rasmussen.

Zespół ekspertów będzie doradzał Avis Budget Group we wdrażaniu efektywnych narzędzi oraz poprawy procedur zgodnie z najnowszymi wytycznymi, aby pomóc ograniczać ryzyko rozprzestrzeniania się chorób zakaźnych. Rada będzie też współpracować z Hip Hop Public Health w organizowaniu szkoleń dla pracowników Avis Budget Group.

– Aktualizowanie protokołów bezpieczeństwa oraz ich wdrażanie wymaga inwestycji ze strony firmy w zmianę zachowań pracowników w zakresie ochrony zdrowia, ich ułatwianie i podtrzymywanie – stwierdził dr Olajide Williams, główny lekarz w zakresie neurologii Uniwersytetu Columbia. – Jesteśmy wdzięczni Avis Budget Group, że koncentruje się na bezpieczeństwie oraz inwestuje w edukację swoich pracowników. Odpowiednie produkty i procedury wymagają właściwego wdrożenia i konsekwencji ze strony każdej osoby, która jest zaangażowana w proces, aby zapewnić odpowiedni poziom bezpieczeństwa zdrowotnego – stwierdził ekspert.

– Nasze zobowiązania do zapewnienia klientom i pracownikom bezpieczeństwa pozostaje niezachwiane – stwierdził Joe Ferraro, prezes Avis Budget Group. – Wychodzenie z kryzysu wywołanego przez globalną pandemię wymaga innowacyjnych rozwiązań. Dlatego cieszymy się z wprowadzenia Obietnicy Bezpieczeństwa Avis i Obietnicy Bezpieczeństwa Budget. W ramach naszej koalicji z Dettolem, Hip Hop Public Health i cenionymi ekspertami medycznymi, podejmujemy kompleksowe działania w celu zapewnienia produktów, wprowadzenia protokołów i szkoleń, aby podnieść standardy czystości i bezpieczeństwa - podkreślił.

POWYŻSZY ARTYKUŁ JEST KOMUNIKATEM PRASOWYM

Następny artykułNie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj biznesinfo.pl na:Obserwuj nas na Google News Google News