Avis, World Travel Award
Avis
Autor Komunikaty prasowe - 17 Grudnia 2019

Avis z nagrodą World Travel Award dla najlepszej wypożyczalni aut na świecie

Avis, wiodąca marka wynajmu samochodów, drugi raz z rzędu otrzymała tytuł najlepszej wypożyczalni aut na świecie. Wyróżnienie przyznano podczas gali World Travel Awards 2019, która odbyła się w stolicy Omanu, Maskacie. Nagroda nie jest pierwszym, tegorocznym wyróżnieniem dla Avis. W czerwcu Avis Polska otrzymało World Travel Award w kategorii „Najlepsza wypożyczalnia aut w Polsce 2019”.

Finałowa gala była kulminacją 26. edycji World Travel Awards Grand Tour 2019. Zwycięzcy sześciu regionalnych ceremonii ubiegali się o tytuł najlepszych marek z branży turystycznej na świecie w swoich kategoriach.

Tegoroczna edycja World Travel Awards to 26. odsłona prestiżowego, międzynarodowego konkursu branży turystycznej. Nagrody są przyznawane na podstawie głosów oddanych zarówno przez ekspertów branżowych, jak i konsumentów z całego świata. Wyróżnienie podkreśla dbałość marki o najwyższą jakość świadczonych usług.

- Cieszymy się, że otrzymaliśmy tytuł najlepszej wypożyczalni samochodów na świecie. Nagroda podkreśla naszą dbałość o dostarczanie możliwie najlepszego produktu i usług naszym klientom. Jesteśmy dumni, że zapewniamy rozwiązania najwyższej jakości. Stale wdrażamy kolejne innowacje, rozwijamy i implementujemy nowe technologie w celu poprawy doświadczeń klientów związanych z usługą wynajmu samochodów, czyniąc ją bardziej mobilną, połączoną z siecią (connected cars), sprawną i dostępną na żądanie – stwierdził Keith Rankin, prezes Avis Budget Group na region międzynarodowy.

- Nagroda ta jest również świadectwem wysokiego profesjonalizmu pracowników 5500 punktów wynajmu Avis na całym świecie, którzy zapewniają obsługę klienta najwyższej jakości. Jako wiodący dostawca usług mobilności osób, polegamy na kompetencjach i profesjonalizmie naszych pracowników. Wyróżnienie stanowi ukoronowanie ich ciężkiej pracy i dbałości o jakość – zaznaczył Keith Rankin.

Powyższy materiał jest komunikatem prasowym.

Następny artykułNie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj biznesinfo.pl na:Obserwuj nas na Google News Google News