By Bart Corke - Praca własna, CC BY-SA 4.0, https://commons.wikimedia.org/w/index.php?curid=72954808
By Bart Corke - Praca własna, CC BY-SA 4.0, https://commons.wikimedia.org/w/index.php?curid=72954808
Autor Stanisław Węgrowski - 28 Kwietnia 2020

Auchan ma nowy pomysł na realizowanie dostaw do klientów. Ma być najszybszy w Polsce

Auchan rozpoczyna współpracę z aplikacją iTaxi. Kierowcy firmy będą dostarczać zestawy produktów stworzone przez sieć hipermarketów. Usługa ma zapewnić najszybszą dostawę w Polsce.

Auchan nawiązało współpracę z iTaxi

Kooperacja Auchan i iTaxi ma znacznie skrócić proces zakupów w porównaniu do tradycyjnej metody, a rozwiązanie zapewni najszybszą dostawę w kraju - w ciągu maksymalnie 3 godzin od odebrania zamówienia. Kierowcy aplikacji będą dostarczać pakiety zakupowe, które niedawno zostały wprowadzone przez sieć Auchan.

- Celem współpracy iTaxi, Auchan i BLIK-a jest zadbanie o bezpieczeństwo milionów Polaków, którzy zostając w domu chcą czuć się bezpiecznie, a przy tym mogą w komfortowych warunkach nabyć najpotrzebniejsze produkty szybko, z pewnym sposobem płatności i dostawą pod wskazany adres. Usługa startuje w 10 miastach, ale dostępność usługi będziemy sukcesywnie powiększać o kolejne miejscowości - powiedział Jarosław Grabowski, CEO iTaxi, cytowany w komunikacie firmy.

Nieoficjalne: Rząd da 1500 zł dopłaty do rachunków na mieszkanie. Możesz otrzymać pomoc w dwóch przypadkachNieoficjalne: Rząd da 1500 zł dopłaty do rachunków na mieszkanie. Możesz otrzymać pomoc w dwóch przypadkachCzytaj dalej

W których miastach można zrobić zakupy Auchan z dostawą?

Na razie nowa usługa Auchan będzie dostępna w 10 miastach. Klienci mogą zamawiać zakupy z Auchan z dostawą za pośrednictwem iTaxi w Warszawie, Krakowie, Lublinie, Łodzi, Poznaniu, Gdańsku, Gdyni, Rzeszowie, Wrocławiu i Piasecznie. Koszt dostawy rozpoczyna się od 15 zł.

W ciągu kolejnych dni będzie uruchomiona również w Płocku, Białymstoku, Olsztynie i Górnośląskim Okręgu Przemysłowym (Katowicach, Mikołowie, Gliwicach, Sosnowcu, Bytomiu, Zabrzu, Dąbrowie Górniczej, Mysłowicach i Tychach).

Nowa usługa Auchan. Jak to działa?

Gdy rezerwacja jest gotowa do odbioru, klient płaci za zakupy w Auchan BLIKIEM. Kierowca iTaxi, który dostarczał zakupy, dzwoni do niego i prosi o podanie kodu BLIK, potem zamawiający musi zatwierdzić płatność w aplikacji mobilnej banku na swoim telefonie, widzi wtedy nazwę odbiorcy płatności - Auchan oraz kwotę, za jaką zrobił zakupy. Pieniądze trafiają bezpośrednio do Auchan.

iTaxi zaznacza, że za samą dostawę zakupów trzeba zapłacić przy odbiorze - płatność odbywa się bezpośrednio u kierowcy, który dysponuje terminalem płatniczym.

Pełna lista zestawów zakupowych, jakie można zamówić, znajduje się na stronie internetowej Auchan.

Eksperci przygotowali trzy scenariusze powrotu turystyki do normy. Nawet optymistyczna data załamie fanów podróżyEksperci przygotowali trzy scenariusze powrotu turystyki do normy. Nawet optymistyczna data załamie fanów podróżyCzytaj dalej

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Kiedy spadnie deszcz? Prognoza IMGW rozwiewa wszystkie wątpliwości
  2. Rząd podał datę otwarcia galerii handlowych. Przyjdzie nam jeszcze trochę poczekać
  3. IBERION grupą mediową przyszłości. Jakie wartości wyznaje firma?
  4. 1200 zł dla 50 tys. Polek. Po pieniądze wystąpić mogą też mężczyźni
  5. Czekają nas znaczne zmiany w wywozie śmieci. Segregacja nie będzie konieczna dla części Polaków
  6. Osoby na kwarantannie będą mogły wyjść z domu pod jednym warunkiem. MZ zapowiada ważną zmianę
Ile tracą na wartości samochody kompaktowe? Warto sprawdzić, ile warte jest teraz twoje autoIle tracą na wartości samochody kompaktowe? Warto sprawdzić, ile warte jest teraz twoje autoCzytaj dalej

Następny artykułNie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj biznesinfo.pl na:Obserwuj nas na Google News Google News