Auchan
wikimedia, Henryk Borawski
Autor Komunikaty prasowe - 25 Października 2019

Auchan przejmuje sklepy dawnego konkurenta. Będzie miał znacznie więcej sklepów w Polsce

Auchan zastąpi sklepy Piotra i Pawła, które na początku października zniknęły z centrum handlowego w Jarosławiu z Galerii Brwinów. Zmian możemy spodziewać się już wkrótce. Znamy szczegóły.

Auchan zamiast Piotra i Pawła

Auchan przejmuje sklepy Piotra i Pawła. Sprawa została już potwierdzona przez zarządców centrów handlowych i nowi najemcy pojawią się w połowie listopada. Luiza Kraszewska z Galerii Brwinowskiej potwierdziła te wieści: “To 1580 mkw. Na miejscu Piotra i Pawła powstanie w połowie listopada supermarket Auchan”.

Dobra wiadomość dla mieszkańców Brwinowa

Powstanie nowego supermarketu jest dobrą wiadomością dla mieszkańców Brwinowa, ale nie tylko. Również dla galerii są to dobre nowiny, gdyż końcem września utraciła ona najemcę, bo franczyzobiorca prowadzący Piotra i Pawła zlikwidował sklep.

66 placówek pod marką Piotr i Paweł

Aktualnie w kraju mamy jeszcze 66 działających placówek marki Piotr i Paweł. “16 października 2019 roku Sąd Okręgowy w Poznaniu Wydział Odwoławczy zmienił postanowienie o umorzeniu postępowania sanacyjnego spółki Grupa Piotr i Paweł sp. z o.o. i oddalił wszystkie wnioski o umorzenie” - informuje portal Wiadomoscihandlowe.pl. W ten sposób działania restrukturyzacyjne będą kontynuowane według harmonogramu. Zaplanowane działania sanacyjne, które w większości zostały wdrożone przez spółki, jest przewidzianych w planach restrukturyzacyjnych złożonych w grudniu 2018 r.

Nawet 200 tys. Polaków trafi na bruk. Ty także możesz zostać bez pracyNawet 200 tys. Polaków trafi na bruk. Ty także możesz zostać bez pracyCzytaj dalej

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Zapukają do drzwi i nałożą karę. Poczta zmusiła do zapłaty już 9,5 tys. osób
  2. Spiesz się z uregulowaniem długów. Wchodzi ustawa, która może cię pogrążyć
  3. Nowy podatek nie do ominięcia. Nie uratuje cię nawet zasłanianie się związkiem małżeńskim
  4. Carrefour ominie zakaz handlu w niedzielę. Znalazł zaskakujący sposób
  5. Mężczyzna kupił piękny dom. Poczuł niepokój i zaczął kopać w ogrodzie, odkrył prawdę
  6. Złe wieści dla seniorów. Emerytura czeka ich dopiero w wieku 69 lat
Następny artykułNie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj biznesinfo.pl na:Obserwuj nas na Google News Google News