Anna Lewandowska
Autor Justyna Klimaszko - 31 Października 2019

500 zł za kg malin, 238 zł za kg czipsów. Ceny u popularnej trenerki jak z kosmosu

Anna Lewandowska jest nie tylko żoną jednego z najlepszych polskich piłkarzy Roberta Lewandowskiego, ale też trenerką, influencerką oraz biznesmenką. Jeśli chodzi o to ostatnie, to nie sposób nie zauważyć, że do biznesu ma ona wyjątkowego dobrego nosa. Jej firma Foods by Ann w krótkim czasie osiągnęła ogromny sukces, a produkty, jakie sprzedaje są nieustannie na topie. Przyjrzeliśmy się ich cenom.

Anna Lewandowska i jej biznes

Anna Lewandowska prowadzi firmę Foods by Ann, która zajmuje się sprzedażą fit produktów. Jak się okazuje, jest to żywność z wysokiej półki cenowej i do tanich nie można jej zaliczyć. Trzeba przyznać, że są wysokiej jakości, ale z drugiej strony czy 499,80 zł za kilogram liofilizowanych malin nie jest jednak przesadą? Czym różnią się one od innych, podobnych produktów, które można znaleźć w sklepach?

Setki osób dostanie 252,38 zł zamiast 500 plus. Ludzie przeoczyli haczykSetki osób dostanie 252,38 zł zamiast 500 plus. Ludzie przeoczyli haczykCzytaj dalej

Chipsy kosztują krocie

Nie jest żadną nowością, że chipsy, które można znaleźć na sklepowych półkach ociekają chemią i nie powinny znaleźć się w diecie osób, które starają się dbać o swoją dietę. Jest to jednak mimo wszystko przysmak wielu z nas, któremu ciężko się oprzeć, dlatego producenci prześcigają się w tworzeniu zdrowszych alternatyw tych przekąsek. Anna Lewandowska oczywiście również się o to postarała i w ofercie jej produktów można znaleźć ponoć zdrowszą wersję ziemniaczanych chipsów, których cena wynosi 4,29 za 18 (!) gramową paczkę, co daje 238 zł za kilo. Wydaje się to dość wygórowaną kwotą jak na ziemniaki z odrobiną przypraw. Zwłaszcza, że inne firmy oferują chipsy o podobnym składzie w cenie 149 zł czy nawet 79,90 zł w przeliczeniu za kilogram, jak podaje portal Finanse.wp.pl.

Jeżeli chodzi o ceny słodkich przekąsek, to również są bardzo wygórowane. Za zakup “zdrowego” batona Anna Lewandowska życzy sobie aż 4,49 zł za 35g, co w przeliczeniu na kilogram daje kwotę 128 zł. Co ciekawe, baton z oferty jej konkurentki i “trenerki wszystkich Polek” Ewy Chodakowskiej kosztuje 2,49 za 35 g produktu, czyli 71 zł za 1 kg. Czyli jest to znacznie tańsza opcja, kosztująca o połowę mniej niż produkt rywalki, a dorównująca mu jakościa składu.

Prawdziwym ewenementem cenowym, jaki możemy znaleźć w ofercie Anny Lewandowskiej jest produkt o zastanawiającej nazwie "Malina Lio Shake", okazujący się zwykłą liofilizowaną maliną, którą influencerka poleca dodawać do owsianek. Cena za paczkę 50 g wynosi 24,99, co daje kolosalną kwotę 499,80 za kilogram. Co prawda, do produkcji takiej paczki potrzeba aż kilkuset gram malin, jednak na rynku można znaleźć podobny produkt kosztujący 378 zł za kg. Wciąż nie jest to mała kwota, jednak znacznie mniejsza niż ta, za maliny z firmy Foods by Ann.

Minister o wyższym wieku emerytalnym. Jest pomysł na przedłużenie pracyMinister o wyższym wieku emerytalnym. Jest pomysł na przedłużenie pracyCzytaj dalej

Zdrowe odżywianie kosztuje

Zdrowe odżywianie stało się nowym, popularnym trendem, za którym podąża wielu Polaków i wprowadza go w życie. Na fit jedzeniu nie oszczędzają i są w stanie wydać na nie naprawdę dużo pieniędzy, może stąd właśnie horendalne ceny, jakie ustala za swoje produkty premium Anna Lewandowska. Klientów nie brakuje, jednak może powinni zadać sobie pytanie - czy drogie oznacza lepsze?

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Spiesz się ze spłacaniem długów. Nowe prawo doprowadzi cię do ruiny
  2. Wiemy, skąd wzięły się pieniądze na trzynastą emeryturę. Wielu Polakom się to nie spodoba
  3. Nawet 200 tys. Polaków trafi na bruk. Ty także możesz zostać bez pracy
  4. Kupujący w lumpeksach mogą się niedługo mocno zdziwić. Sklepy pojawią się w nietypowych lokalizacjach
  5. Ojciec piątki dzieci pokłócił się z żoną. Zrobił test DNA, szybko go pożałował
  6. Fatalne informacje dla kierowców. Już niedługo paliwo absurdalnie zdrożeje, nadchodzi ciężki czas dla zmotoryzowanych

Następny artykuł Kliknij ten przycisk Google News Trafisz na stronę Wiadomości Google, gdzie w prawym górnym rogu znajdziesz przycisk "Obserwuj". Kliknij go.