Anna Lewandowska majątek
wikimedia
Autor Komunikaty prasowe - 4 Października 2019

Majątek Lewandowskiej robi wrażenie. W rok zarobiła astronomiczną sumę

Anna Lewandowska jest żoną najjaśniej świecącej gwiazdy polskiej reprezentacji Roberta Lewandowskiego i jest wraz z mężem na liście jednych z najbogatszych Polaków. Jak podaje “Wprost”, majątek biznesmenki i sportsmenki szacowany jest obecnie na 231 zł, czyli od ubiegłego roku wzrósł o 27 milionów. Lista najbogatszych Polek została opublikowana przez tygodnik.

Anna Lewandowska mimo spadku w rankingu wciąż w czołówce

Anna Lewandowska spadła w rankingu najbogatszych Polek z pozycji 22. na 23., jednak mimo to w ciągu ostatniego roku jej majątek powiększył się o 27 milionów złotych.

88. miejsce na liście najbogatszych Polaków

Jak podaje portal Onet.pl, Anna Lewandowska wraz z mężem znajduje się na liście najbogatszych Polaków: “W czerwcu razem z mężem trafiła na listę najbogatszych Polaków. Małżeństwo Lewandowskich uplasowało się na 88. miejscem z majątkiem wycenianym na 450 milionów złotych”.

Fitnessowe imperium Anny Lewandowskiej

Mąż Anny Lewandowskiej zarabia głównie na kontraktach reklamowych i w grze w piłkę, natomiast ona sama jest właścicielką potężnego fitnessowego imperium, którego częścią jest firma z produktami żywnościowymi Foods by Ann, stworzonej w 2016 roku oraz Baby by Ann - z produktami dziecięcymi. Tę drugą sportsmenka stworzyła po urodzeniu Klary, pierwszego dziecka. Warto zauważyć, że jest ona też pierwszą influencerką, która stworzyła w Polsce aplikację mobilną - Diet & Training by Ann.

Niemieckie problemy dotarły do Polski. Mamy najgorsze prognozy w historiiNiemieckie problemy dotarły do Polski. Mamy najgorsze prognozy w historiiCzytaj dalej

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Zapukają do drzwi i nałożą karę. Poczta zmusiła do zapłaty już 9,5 tys. osób
  2. Zadziwiający pomysł Lidla na nagradzanie swoich najlepszych klientów
  3. Złota jesień dla seniorów. Od dziś dostaną wyższe emerytury
  4. Kobieta w sklepie zaczepiła matkę z małym dzieckiem. Wyszeptała do niego: „pożegnaj się z mamusią”

Następny artykułNie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj biznesinfo.pl na:Obserwuj nas na Google News Google News