smartphone-pexels-JÉSHOOTS
https://www.usar.army.mil/News/Images/igphoto/2002244248/
Autor Stanisław Węgrowski - 30 Marca 2020

Andrzej Duda założył konto na Tik Toku. Zaprasza do udziału w #GrarantannaCup

Andrzej Duda poinformował, że założył konto na portalu społecznościowym Tik Tok. Prezydent zachęca uczniów do udziału w #GrarantannaCup.

Andrzej Duda na kolejnym portalu społecznościowym

Andrzej Duda udziela się na wielu portalach społecznościowych, a jego profile obserwuje sporo osób. Na portalu Facebook ma blisko 675 tys. lajków. Z kolei na Twitterze obserwuje go ponad milion osób, a na Instagramie ponad 30 tysięcy.

Andrzej Duda nie zamierza na tym poprzestać i założył konto na kolejny portalu społecznościowym - Tik Tok. To serwis służący do nagrywania i oglądania krótkich filmów. Prezydent jest tam dostępny pod nazwą "AndrzejDudaNaTikToku".

Ważny komunikat dla kierowców. Resort przygotował specjalny wykazWażny komunikat dla kierowców. Resort przygotował specjalny wykazCzytaj dalej

Andrzej Duda zaprasza do gry

Andrzej Duda zachęca młodych ludzi do wzięcia udziału w turnieju #GrarantannaCup. - Wiadomo, że teraz ciężko się uczycie ale potrzebny jest też sport - e-sport. Zapraszamy was do turnieju #GrarantannaCup organizowanego wspólnie z Ministerstwem Cyfryzacji - mówi prezydent w nagraniu na Twitterze.

DZISIAJ GRZEJE:
1. Watykan zajął nowe stanowisko w sprawie Świąt Wielkanocnych. Wierni mogą być zadziwieni
2. Córka Kowalskiej nie może samodzielnie oddychać. Piosenkarka właśnie przekazała druzgocącą wiadomość

Andrzej Duda

Czym jest #GrarantannaCup, na który zaprasza Andrzej Duda?

W skrócie to cykl różnego typu aktywności internetowych. W ramach akcji Ministerstwo Cyfryzacji przygotowało różne turnieje gier komputerowych, zagadki i webinary dla uczniów. W ten sposób resort chce przekonać młodzież, że siedzenie w domu nie musi być nudne.

- To przedsięwzięcie adresowane do wszystkich uczniów, którzy przy okazji świetnej zabawy i konkurencji w duchu fair-play, będą mogli wygrać indywidualne nagrody, ale i nagrody dla szkół, które reprezentują - mówi minister cyfryzacji Marek Zagórski.

GIS: ważne zalecenia dla osób noszących okulary i soczewki kontaktowe. Jedna rzecz może uratować ich przed zakażeniemGIS: ważne zalecenia dla osób noszących okulary i soczewki kontaktowe. Jedna rzecz może uratować ich przed zakażeniemCzytaj dalej

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Urząd Miasta rozdaje maseczki i płyny dezynfekujące. W tym mieście na Mazowszu dostaną je wszyscy
  2. Transport chorych seniorów obrzucony kamieniami. Zatrważające doniesienia z objętej epidemią Hiszpanii
  3. IBERION grupą mediową przyszłości. Jakie wartości wyznaje firma?
  4. 1200 zł dla 50 tys. Polek. Po pieniądze wystąpić mogą też mężczyźni
  5. Czekają nas znaczne zmiany w wywozie śmieci. Segregacja nie będzie konieczna dla części Polaków
  6. Nie żyje niemowlę zakażone koronawirusem. Pierwszy przypadek na świecie, łzy napływają do oczu
Produkty, za które przepłacasz i nawet o tym nie wiesz. Nie daj nabić się w butelkę i zacznij oszczędzanieProdukty, za które przepłacasz i nawet o tym nie wiesz. Nie daj nabić się w butelkę i zacznij oszczędzanieCzytaj dalej

Następny artykułNie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj biznesinfo.pl na:Obserwuj nas na Google News Google News