ALTOM
materiały prasowe
Autor Komunikaty prasowe - 6 Października 2020

ALTOM rozszerza współpracę z kanałem B2B – startują II Ogólnopolskie Targi Internetowe Branży AGD.

ALTOM odkrywa karty kolekcji Boże Narodzenie 2020. Pokaże inspiracje i trendy ze świata AGD, które opanują wigilijne stoły i świąteczne kuchnie Polaków. Jako pierwsi zobaczą je właściciele sklepów i sieci handlowe podczas Internetowych targów branży AGD

Wsparcie rynku tradycyjnego stało się priorytetem dla firmy rodzinnej ALTOM, która od niemal 30 lat jest nierozłącznym towarzyszem rodzinnych chwil w wielu polskich domach. Wyjątkowe kolekcje naczyń, garnków, sztućców czy akcesoriów, dzięki solidnej jakości i przystępnej cenie, stały się wyborem numer jeden w większości gospodarstw domowych.

Nie inaczej będzie tej zimy, gdzie nadchodzące Święta Bożego Narodzenia będą najbardziej wyjątkowe od wielu lat. Rodzinna atmosfera i radość z fizycznego spotkania najbliższych, stworzą wyjątkowy klimat, którym będziemy starali się z nawiązką nadrobić utraconą wskutek pandemii Wielkanoc. - Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom stworzyliśmy odpowiednio dopasowane do dzisiejszych potrzeb klientów i partnerów B2B narzędzie, które ułatwi to co jest obecnie najważniejsze – bezpieczne zakupy. – mówi Mateusz Wrzesiński, Marketing Manager w ALTOM.

II Ogólnopolskie Targi Internetowe Branży AGD – ze specjalnym akcentem polskiej szkoły designu ALTOM Studio

W terminie 12-18 października odbędą się organizowane przez ALTOM II Ogólnopolskie Targi Internetowe Branży AGD. Udział w wydarzeniu dla gości z branży B2B jest bezpłatny. Organizator przygotował na tę okazję szereg atrakcji, premier i niespodzianek dedykowanych właścicielom sklepów stacjonarnych i internetowych oraz sieciom handlowym. – Przygotowaliśmy wyjątkową ofertę dedykowaną naszym partnerom i klientom B2B, którym zależy na pozyskaniu wyjątkowego asortymentu świątecznego.

Wysokiej jakości porcelana, naczynia do gotowania i pieczenia oraz szereg nowości zaproponowanych w dużej mierze przez polskich projektantów, zostaną zaprezentowane w taki sposób, by stanowiły inspirację tak dla naszych klientów jak i dla ich klientów detalicznych. Blisko 8000 produktów dostępnych online, w połączeniu z możliwością prostego zakupu gotowych aranżacji świątecznych sprawi, że magię nadchodzących Świąt poczujemy już w październiku. – komentuje Mateusz Wrzesiński z ALTOM.

Altom zadbał, by każdy z gości targowych poczuł prawdziwą wartość uczestnictwa w wydarzeniu. Podczas II Ogólnopolskich Targów Internetowych Branży AGD odbędzie się premiera interaktywnego Katalogu ZIMA 2020. Oprócz absolutnych nowości i premier wyjątkowych kolekcji świątecznych nie zabraknie oferty setek produktów wyprzedażowych, w tym hitów cenowych i dodatkowych rabatów na cały asortyment. – Chcemy, by nasze targi były inspiracją i wyznacznikiem jakości dla całej branży.

Niczym Święty Mikołaj staramy się sprostać oczekiwaniom naszych klientów. W tym roku poza ofertą produktów otwieramy się również na profesjonalne doradztwo z obszaru merchandisingu dla naszych klientów B2B. Przygotowaliśmy w tym celu m.in. dedykowany film, który zainspiruje do aranżacji np. świątecznego stołu, w taki sposób, by zachwycił on później klientów w ich sklepach. – dodaje Mateusz Wrzesiński, Marketing Manager w ALTOM.

Zainteresowanych, a jeszcze nieprzekonanych do uczestnictwa w wydarzeniu zachęcamy do obejrzenia filmu autorstwa Kasi Bosackiej, która jako ambasadorka II Ogólnopolskich Internetowych Targów AGD, przygotowała specjalne zaproszenie oraz świąteczny przepis. Więcej informacji i szczegóły rejestracji na wydarzenie na: www.targi.altom.pl

Targi w pigułce:

  • Nowości oraz premiery wyjątkowych kolekcji świątecznych
  • Wyjątkowe promocje i rabaty niedostępne nigdzie indziej
  • Blisko 8000 produktów dostępnych on-line
  • Premiera Katalogu ZIMA 2020
  • Możliwość wyboru gotowych aranżacji i setów świątecznych
  • Minimalne zamówienie już od 500 zł
  • Dostęp do oferty całą dobę przez 7 dni w tygodniu

POWYŻSZY ARTYKUŁ JEST KOMUNIKATEM PRASOWYM

Następny artykułNie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj biznesinfo.pl na:Obserwuj nas na Google News Google News