Allegro wprowadza darmowe dostawy do 18 kwietnia
Flickr
Autor Radosław Święcki - 17 Marca 2020

Allegro ze specjalnym prezentem dla klientów. Wszystko z powodu stanu zagrożenia

Allegro w związku z pandemią koronawirusa wprowadza dla swoich klientów bezpłatne dostawy. Darmowy okres ma trwać do 18 kwietnia.

Allegro wprowadza darmową dostawę

Allegro wydało dla swoich klientów komunikat następującej treści:

- W związku z obecną sytuacją w kraju i apelami o pozostanie w domach i unikanie dużych skupisk ludności wprowadzamy ułatwienia: Do 18 kwietnia, wszyscy klienci będą mogli za darmo włączyć dostawy z Allegro Smart! na miesiąc. Po zakończeniu darmowego okresu usługa wygaśnie automatycznie, bez pobierania jakichkolwiek opłat – czytamy w komunikacie.

Klienci mogą aktywować pakiet miesięczny Allegro Smart! przez specjalną stronę https://allegro.pl/smart/za-darmo lub po prostu w trakcie zakupów.

Bezpłatna dostawa – jak informuje serwis Bankier.pl – obejmować będzie zakupy od jednego sprzedawcy za minimum 40 zł do paczkomatów oraz od 100 zł za dostawę kurierem. Aktualni subskrybenci Allegro Smart również będą mogli korzystać z darmowych dostaw, a ich pakiet zostanie automatycznie przedłużony o miesiąc.

Koronawirus w Polsce

Przypomnijmy, że zakażonych koronawirusem jest obecnie w Polsce 221 osób (stan na 17 marca na godz. 19.00). Dziś po popołudniu Ministerstwo Zdrowia poinformowało o 16 nowych przypadkach zarażenia wirusem, potwierdzonych pozytywnym wynikiem testów laboratoryjnych.

Potwierdzone przypadki dotyczą 6 osób z woj. dolnośląskiego, 3 osób z woj. łódzkiego, 2 osób z woj. śląskiego, 2 osób z woj. wielkopolskiego i po 1 osobie z woj. małopolskiego, lubelskiego i kujawsko-pomorskiego.

Dotychczas na koronawirusa zmarło w Polsce pięć osób.

Następny artykułNie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj biznesinfo.pl na:Obserwuj nas na Google News Google News