Allegro wprowadza darmowe dostawy do 18 kwietnia
Flickr
Autor Radosław Święcki - 17 Marca 2020

Allegro ze specjalnym prezentem dla klientów. Wszystko z powodu stanu zagrożenia

Allegro w związku z pandemią koronawirusa wprowadza dla swoich klientów bezpłatne dostawy. Darmowy okres ma trwać do 18 kwietnia.

Allegro wprowadza darmową dostawę

Allegro wydało dla swoich klientów komunikat następującej treści:

- W związku z obecną sytuacją w kraju i apelami o pozostanie w domach i unikanie dużych skupisk ludności wprowadzamy ułatwienia: Do 18 kwietnia, wszyscy klienci będą mogli za darmo włączyć dostawy z Allegro Smart! na miesiąc. Po zakończeniu darmowego okresu usługa wygaśnie automatycznie, bez pobierania jakichkolwiek opłat – czytamy w komunikacie.

Klienci mogą aktywować pakiet miesięczny Allegro Smart! przez specjalną stronę https://allegro.pl/smart/za-darmo lub po prostu w trakcie zakupów.

Bezpłatna dostawa – jak informuje serwis Bankier.pl – obejmować będzie zakupy od jednego sprzedawcy za minimum 40 zł do paczkomatów oraz od 100 zł za dostawę kurierem. Aktualni subskrybenci Allegro Smart również będą mogli korzystać z darmowych dostaw, a ich pakiet zostanie automatycznie przedłużony o miesiąc.

DZISIAJ GRZEJE:
1. PGE stanowczo zabiera głos w sprawie dostępności prądu w domach i ostrzega klientów
2. Zadziwiające nagranie z polskiej wsi. Ksiądz na ciężarówce “odkażał” wiernych

Koronawirus w Polsce

Przypomnijmy, że zakażonych koronawirusem jest obecnie w Polsce 221 osób (stan na 17 marca na godz. 19.00). Dziś po popołudniu Ministerstwo Zdrowia poinformowało o 16 nowych przypadkach zarażenia wirusem, potwierdzonych pozytywnym wynikiem testów laboratoryjnych.

Potwierdzone przypadki dotyczą 6 osób z woj. dolnośląskiego, 3 osób z woj. łódzkiego, 2 osób z woj. śląskiego, 2 osób z woj. wielkopolskiego i po 1 osobie z woj. małopolskiego, lubelskiego i kujawsko-pomorskiego.

Dotychczas na koronawirusa zmarło w Polsce pięć osób.

Nie pozwól, żeby inflacja zabrała twoje oszczędności. Oto TOP 10 najlepszych kont oszczędnościowychNie pozwól, żeby inflacja zabrała twoje oszczędności. Oto TOP 10 najlepszych kont oszczędnościowychCzytaj dalej

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Baza karetek w Warszawie w kwarantannie. Pogotowie pojechało do pacjenta, nie dostali informacji o koronawirusie
  2. Zaskakujące słowa zastępcy brytyjskiego premiera. "Trzeba zarazić około 60 procent ludzi i tego właśnie chcemy"
  3. IBERION grupą mediową przyszłości. Jakie wartości wyznaje firma?
  4. ZUS zdradził sekret jak dostawać emeryturę o 15 proc. większą. Ma to być wyjątkowo proste
  5. Możesz zapłacić 270 zł albo nałożą na ciebie karę. Kontrole trwają w całym kraju
  6. Koronawirus w autobusie PKS. Pasażerowie pilnie poszukiwani, zagrożonych kilkanaście kursów
Nie pozwól, żeby inflacja zabrała twoje oszczędności. Oto TOP 10 najlepszych kont oszczędnościowychNie pozwól, żeby inflacja zabrała twoje oszczędności. Oto TOP 10 najlepszych kont oszczędnościowychCzytaj dalej

Następny artykułNie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj biznesinfo.pl na:Obserwuj nas na Google News Google News