BiznesINFO.pl
Konto Jakże Osobiste

Biznesinfo

Alior Bank rozda 200 zł swoim klientom. Wystarczy zrobić jedną rzecz

22 Listopada 2021

(Ostatnia zmiana: 1 Grudnia 2021)

Autor tekstu:

Joanna Leja

Udostępnij:

Marzy ci się konto, które sam sobie złożysz z najważniejszych dla Ciebie elementów? Taka opcja jest na wyciągnięcie ręki. Właściciel Konta Jakże Osobistego z Alior Banku może swobodnie wybierać wśród 11 ciekawych korzyści dostępnych na kliknięcie. Dodatkowo bank za jego otwarcie przyznaje premię w wysokości 200 zł.

Alior Bank postanowił dać swoim klientom konto, które będzie idealnie dostosowane do ich potrzeb. Konto Jakże Osobiste, jest na rynku już od dłuższego czasu. Rachunek, wyróżnia się nie tylko możliwością swobodnego wyboru przynajmniej dwóch spośród 11 dostępnych korzyści. Zakładając Konto Jakże Osobiste można zgarnąć 200 zł premii, wystarczy spełnić proste warunki.

Konto Jakże Osobiste - jak uniknąć opłaty za prowadzenie ROR?

Konto Jakże Osobiste, może być całkowicie bezpłatne, wystarczy, że co miesiąc zapewnimy wpływ na konto na kwotę min. 1500 zł (inaczej koszt za prowadzenie konta wyniesie 10 zł). Miesięczna opłata nie jest pobierana (bezwarunkowo) w miesiącu otwarcia konta. Co ważne, osobom w wieku do 26 lat Alior Bank oferuje zwolnienie z regularnej opłaty za Konto Jakże Osobiste bez dodatkowych warunków.

Można uniknąć również miesięcznej opłaty za użytkowanie karty debetowej, która wynosi 5 zł. Klient Alior Banku uniknie jej pod warunkiem wykonania kartą transakcji bezgotówkowych o wartości min. 300 zł. Opłata za kartę nie zostanie pobierana w miesiącu jej wydania.

Konto Jakże Osobiste - korzyści

Elementem wyróżniającym Konto Jakże Osobiste są spersonalizowane korzyści. Są to usługi, które są powiązane z kontem i możesz je co miesiąc włączać lub wyłączać, w zależności od potrzeb.

Dwie korzyści z dziesięciu są za darmo, a koszt każdej kolejnej wynosi 3,50 zł miesięcznie. Jeśli wybierzemy jedną lub dwie, to nic nie zapłacimy, a gdy np. dołożymy dwie kolejne, to wtedy zapłacimy 7 zł miesięcznie.

Premia 200 zł z Kontem Jakże Osobistym

Aby otrzymać 200 zł premii należy w każdym z 4 kolejnych miesięcy kalendarzowych po założeniu konta:

 • zalogować się do aplikacji mobilnej banku co najmniej raz w miesiącu,

 • wykonać minimum 1 płatność kartą na dowolną kwotę.

Warunki należy zacząć spełniać od kolejnego miesiąca po zawarciu umowy. Za każdy miesiąc spełnienia warunków klient otrzyma 50 zł cząstkowej premii. Gdy w danym miesiącu warunki nie zostaną spełnione – bank nie wypłaci premii za ten miesiąc, jednak nadal będzie można korzystać z promocji w kolejnych miesiącach. Wypłaty premii będą odbywały się do końca kolejnego miesiąca po spełnieniu warunków. Przykładowo, za warunki spełnione w listopadzie, premia zostanie wypłacona w grudniu i tak dalej.

Nie czekaj, oferta ograniczona czasowo - przejdź tutaj aby złożyć wniosek

11 korzyści Konta Jakże Osobistego

Możliwość swobodnego wyboru dodatkowych korzyści to najważniejsza cecha wyróżniająca Konto Jakże Osobiste. Pierwsze dwie są darmowe. Za każdą kolejną klient zapłaci 3,50 zł miesięcznie. Alior Bank daje możliwość wyboru korzyści spośród poniższych wariantów:

 • bezpłatne wypłaty z bankomatów w Polsce

 • wyższe oprocentowanie na koncie oszczędnościowym dla kwoty do 10 000 zł ( 1,0%, jeżeli klient wykonuje płatności kartą na kwotę min. 300 zł miesięcznie lub 0,3% standardowo),

 • bezpłatne bankomaty za granicą,

 • limit w rachunku bez odsetek przez 10 dni,

 • 1% zwrotu za zbliżeniowe płatności mobilne (do 20 zł w miesiącu),

 • ubezpieczenie w podróży za granicą,

 • pomoc w nagłych wypadkach – pakiet assistance,

 • pakiet bezpłatnych przelewów natychmiastowych (5 w miesiącu),

 • pakiet bezpłatnych powiadomień SMS (30 miesięcznie),

 • płatności kartą bez kosztów przewalutowania,

 • punkty dla graczy League of Legends.

Wyboru korzyści można dokonać w bankowości internetowej Alior Online i mobilnej Alior. Mobile, a także w placówkach Alior Banku.

Joanna LejaAutor

Redaktorka Biznesinfo. Wcześniej związana z takimi redakcjami jak bankier.pl, money.pl i wroclaw.pl. Poza śledzeniem najważniejszych wydarzeń, fotografuje z ziemi i z przestrzeni powietrznej. Absolwentka komunikacji korporacyjnej i public relations na Uniwersytecie Ekonomicznym we Wrocławiu oraz Dziennikarstwa i public relations na Akademii Humanistyczno-Ekonomicznej w Łodzi.

Chcesz się ze mną skontaktować?

Napisz adresowaną do mnie wiadomość na mail: redakcja@biznesinfo.pl

Podobne artykuły

Finanse

Rząd zapowiedział pilną zmianę. Osoby, które dostały mniejsze pensje w styczniu, szybko dostaną wyrównanie

Czytaj więcej >

Finanse

Banki zapowiedziały noworoczne przerwy. Warto się do nich przygotować

Czytaj więcej >

Finanse

Oszuści nie zamierzają odpuścić. Znów zaatakowali klientów dużego banku. KNF ostrzega

Czytaj więcej >

Finanse

Przelewy w święta i Sylwestra. Zmiany w sesjach

Czytaj więcej >
PKO

Finanse

Klienci największego banku w Polsce na celowniku oszustów. Nieuwaga będzie drogo kosztować

Czytaj więcej >

Finanse

Bank Pocztowy wprowadził biometryczną kartę płatniczą. To pierwsze takie rozwiązanie w Polsce

Czytaj więcej >