Alior Bank
wikimedia
Autor Komunikaty prasowe - 20 Grudnia 2019

Tańsze paliwo na święta dla klientów Biura Maklerskiego Alior Banku

Alior Bank we współpracy z PKN Orlen wprowadza promocję dla aktywnych klientów Biura Maklerskiego. Osoby, które posiadają akcje spółki paliwowej mogą wziąć udział w programie lojalnościowym, oferującym zniżki na paliwo oraz produkty dostępne na stacjach Orlen.

„Orlen w portfelu” to program stworzony dla właścicieli rachunku maklerskiego w Biurze Maklerskim Alior Banku. Każdy, kto posiada przez miesiąc kalendarzowy minimum 50 akcji PKN Orlen S.A. może na stacjach benzynowych skorzystać z: 10 gr rabatu na litr paliwa Efecta oraz LPG, 15 gr na litr paliwa Verva oraz 10 proc. zniżki na produkty z oferty pozapaliwowej dostępne na stacjach. Rabat jest ważny przez miesiąc i może być przedłużony, pod warunkiem, że w kolejnym okresie klient nadal będzie posiadał wymaganą minimalną liczbę akcji.

Oprócz promocyjnej oferty uczestnicy programu mogą dołączyć do programu „Akademia Inwestowania”. Jest to kurs dotyczący funkcjonowania rynku kapitałowego, w ramach którego dostępne są podręczniki i wykłady do samodzielnej nauki, przygotowanych przez CFA Society Poland. Dodatkowo, wszyscy uczestnicy akademii mają możliwość zdobycia certyfikatu potwierdzającego zdobycie tej wiedzy.

Niniejszy materiał jest komunikatem prasowym.

Następny artykułNie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj biznesinfo.pl na:Obserwuj nas na Google News Google News