Alior kończy współpracę z T-Mobile
Pixabay/Maria_Domnina
Autor Maria Glinka - 6 Września 2020

Miał być hit, wyszedł kit. Duży bank kończy działalność, co dalej z klientami?

Alior Bank i T-Mobile kończą współpracę. Już od 29 listopada bank sieci i Aliora zakończy blisko sześcioletnią działalność. Czy klienci mają powody do obaw?

Koniec wspólnego banku Aliora i T-Mobile

T-Mobile opublikowało oficjalny komunikat, z którego wynika, że współpraca z bankiem Alior już niedługo dobiegnie końca. Po blisko sześciu latach współdziałania z rynku zniknie T-Mobile Usługi Bankowe. Od 29 listopada 2020 r. na klientów czekają poważne zmiany.

Każdy, kto posiada konto w tym banku zostanie przeniesiony do Alior Banku. Procedura relokacji ma odbyć się w sposób automatyczny. Interia przekazuje, że klienci otrzymają maila na temat sposobu migracji ich produktów do systemu Alior Banku jeszcze w październiku. - Dołożymy przy tym wszelkich starań, aby z perspektywy naszych klientów proces przebiegł płynnie, sprawnie i bezpiecznie, zgodnie z najlepszymi praktykami – wyznała Katarzyna Dziwulska, Dyrektor Zarządzająca Pionem Sprzedaży Klienta Indywidualnego Alior Banku.

Biedronka pilnie wycofuje kolejne partie produktu. Pod żadnym pozorem go nie jedzBiedronka pilnie wycofuje kolejne partie produktu. Pod żadnym pozorem go nie jedzCzytaj dalej

Klienci przeniesieni do Aliora zachowają dotychczasowe usługi

Alior Bank i T-Mobile zgodnie twierdzą, że po przenosinach klienci będą mieli w dalszym ciągu dostęp do wszystkich usług, z których korzystali do tej pory. - Chcemy przede wszystkim bardzo podziękować klientom, którzy nam zaufali w ostatnich sześciu latach i korzystali z usług T-Mobile Usługi Bankowe. Koniec naszej współpracy nie oznacza zakończenia świadczenia usług bankowych dla klientów TMUB – zostawiamy ich w rękach naszych dotychczasowych partnerów w projekcie, gwarantując dostęp do wszystkich usług, z których dotychczas korzystali - oznajmił Piotr Bubak, Dyrektor Departamentu usług abonamentowych T-Mobile Polska.

DZISIAJ GRZEJE:
1. Jak masz szczęście skończy się na pouczeniu. Możesz jednak stracić 5 tys. zł z głupiego powodu
2. Wszystko zaczęło się od silnego zmęczenia. Po tygodniu w szpitalu osierociła sześcioro dzieci

Portal fintek.pl podaje, że użytkownicy będą mogli bez przeszkód używać bankowości internetowej i mobilnej Alior Banku. Koniec współpracy Alior Banku i T-Mobile to nie pierwsza nieudana kooperacja teleoperatora i banku. W 2019 r. ze współdziałania pod nazwą Orange Finanse zrezygnowały Orange i mBank.

Mieszkańcy bloków muszą przygotować się na nową opłatę. Raczej ich nie ominieMieszkańcy bloków muszą przygotować się na nową opłatę. Raczej ich nie ominieCzytaj dalej

Porażka dwóch gigantów w swoich dziedzinach

Alior Bank to ósmy co do wielkości bank w Polsce. Działalność rozpoczął w 2008 r., a współpracę z T-mobile - w 2014 r. Łączna liczba klientów, którzy posiadają konta bankowe w Alior Banku lub korzystają z T-Mobile Usługi Bankowe to ponad 4,2 mln. Wysokość aktywów Alior Banku w III kwartale 2019 r. wyniosła 76 577 530 000 zł.

Z kolei T-Mobile uchodzi za czwartego pod względem liczby użytkowników operatora sieci komórkowej w Polsce. Obecnie obsługuje ponad 12 mln klientów zarówno indywidualnych, jak i biznesowych. Sieć powstała w 2011 r. na bazie dotychczasowej marki Era.

Kierowco, na stacji w końcu się uśmiechniesz. Pierwsza taka sytuacja od miesięcyKierowco, na stacji w końcu się uśmiechniesz. Pierwsza taka sytuacja od miesięcyCzytaj dalej

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Tragiczna wiadomość obiegła media. Nie żyje uwielbiany gwiazdor, dramatyczną informację przekazała rodzina
  2. Niewielu wie, co Paweł Królikowski jako ostatnie powiedział w programie "Twoja twarz brzmi znajomo". Już wtedy czuł niepokój?
  3. Emeryci na bruk? Minister Emilewicz ostro o przyszłości starszych Polaków
  4. Nie ominie cię rejestracja jeśli używasz jednego gadżetu. Czasu coraz mniej
  5. Już pewne, szykują się kolejne obniżki cen mięsa. Winne dwa czynniki
  6. Minister edukacji właśnie podpisał ważny dokument. Chodzi o naukę zdalną w szkołach
Nadchodzi droga jesień dla klientów banków. Opłaty jeszcze nigdy nie były tak wysokieNadchodzi droga jesień dla klientów banków. Opłaty jeszcze nigdy nie były tak wysokieCzytaj dalej

Koniecznie obejrzyj:

Następny artykułNie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj biznesinfo.pl na:Obserwuj nas na Google News Google News