Aleksander Kwaśniewski - żona o alkoholu
flickr.com
Autor Przemysław Terlecki - 13 Grudnia 2019

Przełomowe wyznanie Kwaśniewskiej o mężu. "Ma nietolerancję alkoholu"

Aleksander Kwaśniewski, choć prezydentem nie jest już od prawie 15 lat, wciąż pozostaje najpopularniejszą z byłych głów państwa. Wszystko przez swoje wpadki, które według opinii publicznej wynikają z zamiłowania byłego prezydenta do napojów wyskokowych. Jednak jak ujawnia jego żona, były prezydent wcale nie jest ich fanem.

Aleksander Kwaśniewski wciąż jest ciepło wspominany przez wielu Polaków. Nawet ci, którzy nie zgadzają się z jego politycznym zorientowaniem widzą w nim kompana do picia, co wykazało badanie przeprowadzone na początku 2016 roku przez Millward Brown dla Grupy Żywiec. To właśnie przez wpadki prezydenta i zabawne sytuacje z jego udziałem zapadł on dobrze w pamięci narodu.

Memy internetowe, w których Aleksander Kwaśniewski jest głównym bohaterem, również wskazały, że pamięć o prezydencie jest żywa także wśród młodszych Polaków. W tej perspektywie jednak prezydenta portretowano i dalej portretuje się przede wszystkim jednak jako niestrudzonego degustatora napojów alkoholowych. Nie da się ukryć, że Aleksander Kwaśniewski jest z nimi mocno kojarzony.

Ryzykując swoje zdrowie walczą o pieniądze. Skandaliczny proceder w BiedronceRyzykując swoje zdrowie walczą o pieniądze. Skandaliczny proceder w BiedronceCzytaj dalej

Aleksander Kwaśniewski z nietolerancją alkoholu? Żona prezydenta, Jolanta Kwaśniewska, ujawnia

Jolanta Kwaśniewska, była pierwsza dama, którą nomen-omen Polacy wspominają równie ciepło, co jej męża, była rozmówczynią Beaty Lubeckiej w Radiu ZET. W trakcie rozmowy dziennikarka zagaiła temat wspomnianych wyżej memów i alkoholu. Kwaśniewska podkreśliła, że jej mąż cierpi na nietolerancję alkoholu, a nie na alkoholizm, jak z pewnością wielu Polaków twierdzi. Zaznaczyła też, że memy dotyczące jej męża internauci powinni robić z innym kontekstem.

- To idiotycznie zabrzmi, ale mąż ma nietolerancję alkoholu. Nie powinien w ogóle pić żadnych alkoholi. Memy proponuję w innym kierunku. Nie idźcie tą drogą! - ujawniła Jolanta Kwaśniewska.

Ujawniła także, że Aleksander Kwaśniewski podczas feralnej wizyty na grobach w Charkowie, gdzie ewidentnie był "nie w sosie", faktycznie był pijany. Późniejsze zapewnienia w mediach, że prezydent ma problem z golenią, były przykrywką. Jolanta Kwaśniewska przyznała także, że próbowała wówczas ujawnić sprawę i wytłumaczyć męża, ale zapewniano ją, że nic się nie stało.

- Mąż miał wtedy taką przypadłość, biorąc przez długi czas antybiotyki i jakieś tam jeszcze leki, chyba sterydy. Panowie, lecąc do Charkowa, namówili męża do wypicia jakiegoś koniaku. Przy takiej długiej abstynencji efekt był taki, a nie inny. Ubolewam i strasznie jest mi przykro, że ta sytuacja zdarzyła się w Charkowie. Panowie mieli zmowę milczenia. Mimo że naprawdę chciałam to wtedy rozkminić, wszyscy powiedzieli „nie, nic się takiego niedobrego nie działo”. Jak zobaczyłam, jak wygląda mój mąż, byłam załamana - przyznała była pierwsza dama.

W niedzielę zakupów nie zrobisz już nigdzie. Nowy zakaz handlu wykończy nawet ŻabkęW niedzielę zakupów nie zrobisz już nigdzie. Nowy zakaz handlu wykończy nawet ŻabkęCzytaj dalej

"Prowadzimy zdrowy, higieniczny tryb życia"

Kwaśniewska uchyliła także rąbka tajemnicy życia prywatnego byłej pary prezydenckiej. Jak wskazała, obydwoje z mężem są wegetarianami. Nie piją alkoholu, prowadzą zdrowy tryb życia. Podkreśliła także, iż w jej rodzinie problemu alkholowego nie ma, ale sama współczuje bardzo wszystkim rodzinom dotkniętym piętnem alkoholizmu.

- Przez bardzo długi czas jesteśmy wegetarianami. W ogóle nie pijemy żadnego alkoholu, nie jemy mięsa, wędlin. Prowadzimy zdrowy, bardzo higieniczny tryb życia. Na szczęście problem alkoholowy w naszej rodzinie nie istnieje. Współczuję wszystkim rodzinom, gdzie ten dramatyczny problem jest - podsumowała była pierwsza dama.

Akcyza obejmie kolejny produkt. Resort rozwścieczył tysiące PolakówAkcyza obejmie kolejny produkt. Resort rozwścieczył tysiące PolakówCzytaj dalej

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Skandaliczne nagranie SOP w sieci. "Z drogi polskie ch***y! Szlachta jedzie"
  2. Lekarze specjalnie nie wystawiają pacjentom skierowań na badania. Wszystko przez kwestie finansowe
  3. Jak nie zarejestrujesz się do końca roku, to czekają Cię poważne konsekwencje. Większość Polaków nadal tego nie zrobiła
  4. Najpierw 500 plus, a teraz rząd wprowadza 500 minus. Wielu Polaków straci swoje pieniądze
  5. IBERION grupą mediową przyszłości. Jakie wartości wyznaje firma?
  6. To już oficjalne, los 13. emerytury został przypieczętowany. Podpisana ustawa wywoła dreszcze u seniorów

Następny artykułNie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj biznesinfo.pl na:Obserwuj nas na Google News Google News