aldi
wallpaperflare.com
Autor Konrad Karpiuk - 29 Czerwca 2020

Czekolada z plastikiem, zepsute produkty. Sieciówka ma problem i ostrzega klientów

Sieć sklepów Aldi poinformowała klientów, że poszczególne produkty z ich oferty zagrażają zdrowiu klientów. Podjęto decyzję o wycofaniu ich ze sprzedaży, ale osoby, które je nabyły powinny sprawdzić czy nie mają ich w domu. Przysługuje im zwrot pieniędzy, nawet jeśli nie mają paragonu. Aldi zachęca klientów do zwrotu produktów.

Aldi wycofuje jedną z czekolad ze względu na wadliwą partię

Wycofane musiały być dwa produkty sprzedawane w Aldi. W sprzedawanej czekoladzie znaleziono kawałki plastiku, które mogą zagrażać konsumentom. Jak poinformowało biuro prasowe sieci Aldi, zdecydowano się na prewencyjne wycofanie całej partii wadliwego produktu.

Jeszcze się nie podnieśli po ostatniej, a już mają kolejną. Katastrofa ekologiczna w RosjiJeszcze się nie podnieśli po ostatniej, a już mają kolejną. Katastrofa ekologiczna w RosjiCzytaj dalej

Problem czekolady z kawałkami plastiku dotyczył produktu CHATEAU Czekolada ze słonymi precelkami 200 g. Kod kreskowy to 28011477, data przydatności do spożycia 01.07.2020, a numer partii N43B. Sprzedawany w Aldi wyrób pochodził od niemieckiego producenta STORCK.

DZISIAJ GRZEJE:
1. Zaskakująca decyzja popularnego banku. Klienci mają powody do radości
2. "Jest fatalnie". Marian Opania znalazł się w tragicznej sytuacji

- W ramach ochrony prewencyjnej konsumentów wycofaliśmy już ze sprzedaży ww. artykuł. Jednocześnie zapewniamy, że zaistniała sytuacja nie dotyczy innych artykułów marki CHATEAU oraz pozostałych produktów producenta STORCK, AUGUST KG - informowało biuro prasowe Aldi, cytowane przez portal Dla Handlu.

Najlepsze samochody do jeżdżenia po mieście. Miejskie auta, które najchętniej Polacy kupująNajlepsze samochody do jeżdżenia po mieście. Miejskie auta, które najchętniej Polacy kupująCzytaj dalej

Nie tylko czekolada, Aldi wycofało jeszcze jeden produkt

Sieć sklepów Aldi wycofała także inny produkt. Okazało się, że podczas kontroli jakości, paprykarz wykazał nieprawidłowości dotyczące smaku i zapachu, typowe dla procesu fermentacji. Dlatego też wycofano produkt znany pod nazwą Paprykarz de luxe 210 g produkowany przez firmę PIEROŻEK S.C. Kod kreskowy 590270958007, a data przydatności do spożycia 09.07.2020.

Klienci sieci Aldi, którzy zakupili produkt z wycofanej partii paprykarza bądź czekolady, mogą zwrócić go w sklepie. Nie muszą okazywać paragonu zakupu. W ramach zadośćuczynienia zostaną im zwrócone pieniądze.

Migasz się od jednej opłaty? Strażnik miejski może ukarać cię mandatem w wysokości nawet 500 złotychMigasz się od jednej opłaty? Strażnik miejski może ukarać cię mandatem w wysokości nawet 500 złotychCzytaj dalej

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Kobieta celowo nakaszlała w twarz rocznemu dziecku. Jego mama podała przyczynę
  2. Duża akcja CBŚP w Warszawie. Pościg, ogromny huk, uszkodzone samochody. Co tam się stało?
  3. PKW podało frekwencję do południa. Wyniki, jakich nie było od dawna
  4. Dodatkowe 4 tys. zł co miesiąc do emerytury. ZUS: coraz więcej Polaków może się załapać
  5. Aż 40 tys. polskich kierowców może mówić o wielkim szczęściu. Przepisy będą dla nich dużo bardziej korzystne
  6. Wideo - Koszmarny wypadek. Z gigantycznym impetem wbił się w inny samochód. Auto aż złamało się na pół

Następny artykułNie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj biznesinfo.pl na:Obserwuj nas na Google News Google News