aldi-pixnio.com-ca.garcia.s
ca.garcia.s / pixnio.com
Autor Stanisław Węgrowski - 18 Lutego 2020

Popularna sieciówka z Niemiec wycofuje mieszankę warzyw. Jest skażona groźną bakterią

Aldi, niemiecka sieć dyskontów poinformowała o wycofaniu ze sprzedaży artykułu ALL SEASONS Warzywa na patelnię 450g ze względu na skażenie bakterią Listeria monocytogenes. Produkt może być niebezpieczny dla zdrowia.

Aldi ostrzega klientów przed skażoną mieszanką

Aldi wycofuje ze sprzedaży produkt ALL SEASONS Warzywa na patelnię 450 g, z kodem kreskowym 28069119, z datą przydatności do spożycia 12.2021 i numerem partii L 200120. Producentem artykułu jest firma Agram S.A. W produkcie tym stwierdzono bakterię Listeria monocytogenes, co może stwarzać ryzyko dla zdrowia konsumentów.

Ledwo klepnęli cukrowy i od małpek, a już szykują kolejny. Resort nałoży na ciebie nowy podatekLedwo klepnęli cukrowy i od małpek, a już szykują kolejny. Resort nałoży na ciebie nowy podatekCzytaj dalej

Sieć Aldi apeluje do klientów, którzy zakupili produkt, aby nie spożywali go i prosi o niezwłoczny zwrot. Niemiecka sieć zapewnia, że zwróci wszystkim konsumentom pełną kwotę za artykuł, również w przypadku braku paragonu będącego dowodem dokonania zakupu.

Aldi wycofuje skażoną partię

Aldi informuje, że w ramach ochrony prewencyjnej konsumentów wyżej wymieniony artykuł został już wycofany ze sprzedaży. Jednocześnie niemiecka sieć zapewnia, że zaistniała sytuacja nie dotyczy innych artykułów marki ALL SEASONS oraz pozostałych produktów producenta Agram S.A.

Samochody, które palą najmniej. TOP 10 najbardziej oszczędnych autSamochody, które palą najmniej. TOP 10 najbardziej oszczędnych autCzytaj dalej

Aldi przeprasza konsumentów

Sieć ostrzegła też przed innym produktem, który trafił na półki w sklepach Aldi olejem ryżowym Soriso 0,5 l, z kodem kreskowym 5905279458147, z datą przydatności do spożycia 15.10.2021 i numerem partii E411, który był w sprzedaży od 07.01.2020 i którego dystrybutorem jest Italmex Warszawa Sp. z o.o. Podobnie jak w przypadku pierwszego artykułu, konsumenci mogą liczyć na całkowity zwrot pieniędzy. Sieć Aldi przeprasza klientów za wszelkie niedogodności związane z zakupem wyżej wymienionych produktów.

Niemiecki dyskonter wszedł na polski rynek w 2006 roku. Obecnie Aldi posiada w Polsce ponad 130 sklepów i zatrudnia około 2350 pracowników.

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Podejrzenie koronawirusa w Polsce. Sześć osób w szpitalu w Warszawie
  2. Powoduje więcej zgonów niż wypadki drogowe. Rośnie liczba zachorowań
  3. IBERION grupą mediową przyszłości. Jakie wartości wyznaje firma?
  4. Od teraz nowy obowiązek. Auta muszą być konkretnie wyposażone
  5. 13. emerytura jednak nie dla wszystkich. 200 tys. Polaków będzie musiało obejść się smakiem
  6. Europejskie państwo w rozsypce po potwornej tragedii. UE chce przekazać 100 mln euro na pomoc
Parlamentarni krezusi. TOP 10 najbogatszych polskich posłów i senatorówParlamentarni krezusi. TOP 10 najbogatszych polskich posłów i senatorówCzytaj dalej

Następny artykułNie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj biznesinfo.pl na:Obserwuj nas na Google News Google News