Aldi
Pixnio
Autor Komunikaty prasowe - 9 Grudnia 2019

Prawdziwa okazja dla panów. Popularna sieciówka ma dla nich ofertę specjalną

Aldi podjął współpracę z marką Lancerto, która produkuje luksusowe, oryginalne koszule, a także paski, krawaty oraz kaszkiety. W ofercie dyskontu oprócz wymienionych części garderoby, znajdą się ponadto skórzane portfele oraz doskonałej jakości parasole. Wszystko to w atrakcyjnych cenach.

Aldi w kolaboracji z Lancerto

Aldi podjęło się współpracy z marką Lancerto i w swojej ofercie będzie mieć oryginalne ubrania z kolekcji SMART by Lancerto. SMART stanowi jedną z trzech bazowych kolekcji Lancerto, która cieszy się najlepszą sprzedażą. Jest adresowana do klientów, dla których liczy się świetna jakość w stylowym wydaniu, jednak w ekonomicznej cenie.

“To pierwsze nasze spotkanie z siecią sklepów o podobnym modelu biznesowym, co Aldi. Na tę decyzję wpłynął fakt, że nasze marki mają podobną kulturę, która stawia wysoko w hierarchii wartości transparentność, szacunek dla dostawców, rzetelność realizacji zobowiązań i rozpoznawalny brand. Widzimy w tej współpracy szansę na zwiększenie spontanicznej rozpoznawalności Lancerto wśród nowej grupy klientów, którzy dotychczas nie mieli okazji poznać jakości naszych produktów” - mówi Michał Grochala, Brand Manager Lancerto, cytowany przez “Super Biznes”.

Owocna współpraca Aldi z firmą Esotiq

Nie jest to pierwsza luksusowa firma, z którą Aldi współpracuje, wcześniej bowiem dyskont odniósł sukces w kolaboracji z firmą Esotiq.

Wygaszenie 500 plus może nastąpić już w przyszłym roku. Świadczenie coraz mniej pewneWygaszenie 500 plus może nastąpić już w przyszłym roku. Świadczenie coraz mniej pewneCzytaj dalej

“Zachęceni obustronnym sukcesem współpracy z producentem bielizny kobiecej Esotiq postanowiliśmy powtórzyć ją, a nawet pójść krok dalej, zapraszając do naszych sklepów kolejną markę - Lancerto, która pozwoli nam zadbać także o mężczyzn. W tym szczególnym, przedświątecznym okresie konsumenci Aldi znajdą więc szeroki wybór produktów z asortymentu odzieżowego od dwóch marek - Esotiq i Lancerto - idealnych na prezent gwiazdkowy zarówno dla kobiet, jak i dla mężczyzn” – mówi Agnieszka Prochota, Dyrektor Pionu Zarządzania Kategoriami Aldi Polska, cytowana przez “Super Biznes”.

Aldi zaprasza od 7 grudnia na wyjątkowe zakupy

Lancerto jest marką dla współczesnych mężczyzn, dla których ważna jest ponadczasowa elegancja, która podąża za najnowszymi trendami w modzie. Motto marki jest następujące: „Życie jest podróżą, więc podróżuj w dobrym stylu”. Przewaga produktów marki Lancerto powstaje w Łańcucie, a tam pracuje nad nimi przeszło 200 krawców, projektantów, krojczych i ekspertów, którzy pełnią pieczę nad jakością ubrań marki.

Aldi wprowadza limitowaną kolekcję firmy Esotiq oraz Lancerto od 7 grudnia. Produkty marek będą dostępne we wszystkich sklepach Aldi w całym kraju, aż do wyczerpania zapasów.

Prawo jest bezlitosne, jeśli masz w domu instalację gazową. Możesz łatwo wylądować przed sądemPrawo jest bezlitosne, jeśli masz w domu instalację gazową. Możesz łatwo wylądować przed sądemCzytaj dalej

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Jacek Kurski zwolnił pracownika z TVP. Kuriozalny powód
  2. Syn rozbił stary wazon. Gdy mama zobaczyła, co było w środku, natychmiast zawołała męża
  3. IBERION grupą mediową przyszłości. Jakie wartości wyznaje firma?
  4. Jak nie zarejestrujesz się do końca roku, to czekają Cię poważne konsekwencje. Większość Polaków nadal tego nie zrobiła
  5. Najpierw 500 plus, a teraz rząd wprowadza 500 minus. Wielu Polaków straci swoje pieniądze
  6. Tysiące emerytów straci swoje mieszkania. Wszystkiemu winna jest emerytura

Następny artykułNie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj biznesinfo.pl na:Obserwuj nas na Google News Google News