Adam Małysz zaskakuje. Były skoczek pokazuje w jaki sposób pielęgnować ogródek.
wikimedia, Tadeusz Mieczyński, lic. CC 3.0
Autor Kamila Jeziorska - 27 Września 2020

Nie tylko świetny skoczek. Adam Małysz pokazał, jak powinno się pracować w ogrodzie

Adam Małysz od kiedy przeszedł na emeryturę pasjonuje się wieloma zajęciami. Częścią z nich chętnie dzieli się ze swoimi fanami poprzez media społecznościowe. Tym razem zaskoczył wszystkich i pokazał w jaki sposób powinno pielęgnować się ogródek. Jaki jest sekret Adama Małysza na piękny ogród?

Adam Małysz na emeryturze

Adam Małysz to dla Polaków przede wszystkim wybitny sportowiec, dla którego miliony rodaków przez lata zasiadały przez telewizorami, aby oglądać jego wyczyny w skokach narciarskich. Skoczek ma na swoim koncie wiele sukcesów i dla wielu Polaków nadal pozostaje niezastąpiony. Adam Małysz zakończył karierę w 2011 r. Dla Polaków 3 marca 2011 r. to istotna data na mapie polskich skoków narciarskich. Co robi po zakończeniu kariery?

Adam Małysz po zakończeniu kariery skoczka udał się na emeryturę, ale swoich sił próbował także w sportach motorowych. Od kilku lat Adam Małysz oddaje się wielu pasjom, a ze swoją żoną stanowią przykład małżeństwa idealnego. Małyszowie mają córkę Karolinę, a sami niedawno obchodzili 23. rocznicę ślubu. Adam Małysz dał się poznać nie tylko jako wspaniały mąż i opiekuńczy ojciec. Tym razem dołączył do grona złotych rączek. Co takiego zrobił?

294 tys. Polaków boleśnie ją odczuje, możesz także i ty. Akcyza z drastyczną podwyżką294 tys. Polaków boleśnie ją odczuje, możesz także i ty. Akcyza z drastyczną podwyżkąCzytaj dalej

DZISIAJ GRZEJE:
1. Ukradli mu 120 tys. zł. Sposób był banalnie prosty
2. Lekarze byli przekonani, że wyleczyli 10-latka. Rodzice proszą o pomoc
3. Wykroczenia, o których nie miałeś pojęcia. Możesz dostać za nie surowy mandat

Adam Małysz pielęgnuje ogród

Adam Małysz chętnie dzieli się swoim życiem w mediach społecznościowych. W przypadku tego zdarzenia, Adam Małysz pokazał w jaki sposób pielęgnuje swój ogród. Wszystko dokładnie zrelacjonował na swoim profilu na Instagramie.

"Lato jest porą roku, która kojarzy się raczej ze słoneczną, ciepłą pogodą. Niestety - w lecie też zdarzają się ulewy, a ta która zawitała do Wisły pewnego lipcowego dnia, zmusiła mnie do lekkich poprawek w ogrodzie. Jak wam się podoba moje własnoręcznie zrobione odwodnienie? Robicie takie rzeczy sami, czy raczej korzystacie z usług fachowców?", napisał pod postem. Musimy przyznać, że zdolności Adama Małysza robią ogromne wrażenie.

Ogródek Adama Małysza.

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Irytuje Was niedziela bez handlu? Prawie nikt nie wie, że w Biedronce można zrobić zakupy
  2. Bardzo ważny polityk zakażony koronawirusem. Jest oświadczenie
  3. ING podjęło bardzo ważną decyzję. Klienci mają powody do radości
  4. Sklepy chcą wycofać niezwykle popularny produkt. Finansowo wszyscy wyjdziemy na tym źle
  5. Dowodu już nie wyrobisz tylko przez internet. Powraca stanie w kolejce w urzędzie
  6. Wjechał Passatem na barierkę energochłonną. Większego wyczynu dokonał potem

Koniecznie obejrzyj:

Następny artykułNie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj biznesinfo.pl na:Obserwuj nas na Google News Google News