Inspirato abonament
Pixabay/Free-Photos
Autor Paulina Musianek - 2 Sierpnia 2019

Abonament na… wakacje? Płacisz raz, korzystasz do woli

Abonament na dostęp do 60 tys. hoteli i domów wczasowych? Od teraz to możliwe. Za wakacje zapłacisz tak jak za Netflix czy Spotify.

Netflix, HBO Go czy Spotify - oferty oparte na subskrypcji zmieniły sposób działania wielu branż, dając konsumentom dostęp do wyselekcjonowanych grup produktów lub usług, na które wcześniej nie mogliby sobie pozwolić. Teraz Brent Handler, założyciel i dyrektor naczelny Inspirato, ma nadzieję wprowadzić z powodzeniem ten model w branżę turystyczną. Inspirato Pass to abonament, który daje kupującemu nieograniczony dostęp do noclegów w ponad 60 000 rezydencjach i hotelach dla 2500 dolarów miesięcznie bez żadnych dodatkowych opłat za nocleg i podatków.

Ministerstwo Finansów szykuje nowy podatek. Do budżetu wpadnie 217,5 miliona złMinisterstwo Finansów szykuje nowy podatek. Do budżetu wpadnie 217,5 miliona złCzytaj dalej

Luksusowa "subskrypcja" turystyczna

Pomysł opracowywany był przez prawie pięć lat. Efektem jest rewolucyjny i unikatowy model biznesowy Inspirato Pass pozwalający na łatwe i szybkie zabukowanie luksusowego noclegu bez konieczności uiszczania dalszych opłat - niezależnie od tego, czy klient podróżuje co tydzień, co miesiąc, czy kilka razy w roku. Członkostwo obejmuje dostęp do pięciogwiazdkowych pokoi i apartamentów hotelowych, luksusowych domów Inspirato oraz ekskluzywnych atrakcji Inspirato Only, takich jak rejsy po Europie, afrykańskie safari i imprezy sportowe w namiocie.

W cenie abonamentu nie ma transportu i wyżywienia, ale i tak nowa “subskrypcja” za pewne zmieni świat współczesnych nomadów.

ZOBACZ TAKŻE:

  1. 10 000 zł za to, że nie przejdziesz na emeryturę
  2. 4000 zł dodatku do emerytury za szczególne osiągnięcie
  3. Kraje egzotyczne walczą z “begpackersami”
  4. 28-latka bez wyższego wykształcenia w rządzie
Następny artykułNie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj biznesinfo.pl na:Obserwuj nas na Google News Google News