Abonament już niebawem wzrośnie
pixabay.com
Autor Przemysław Terlecki - 21 Października 2019

Ceny abonamentu wzrosną. Zapłacisz więcej

Abonament niebawem wzrośnie. Jeszcze miesiąc do momentu, kiedy zaczniemy płacić więcej. Chodzi o jedną z najpopularniejszych dostępnych usług stramingowych.

Abonament wyższy już po 21 listopada. Wszystko na to wskazuje, łącznie z właścicielami platformy streamingowej HBO GO, bo właśnie o tej usłudze mowa. Niesłychanie popularna baza filmów i seriali, która na rynku w Polsce walczy przede wszystkim z Netflixem, podnosi ceny. Potwierdzają się tym samym pogłoski, które dotąd były jedynym źródłem wiedzy o podwyżce cen.

Platforma streamingowa, która dotąd mogła pochwalić się niższą niż konkurencja ceną, podnosi ją. O wszystkim donosi portal INN:Poland, który przypomina, że dotąd jednak HBO GO odstawało raczej kiepską aplikacją telewizyjną w porównaniu do konkurencji.

Prawie 2 mln Polaków z podwyżkami. Niektórzy dostaną nawet po kilka tysięcy złotychPrawie 2 mln Polaków z podwyżkami. Niektórzy dostaną nawet po kilka tysięcy złotychCzytaj dalej

Abonament wzrośnie z prostego powodu

Dotąd za usługę musieliśmy płacić 19,99 złotych miesięcznie. Po 21 listopada cena podskoczy do 24,99 złotych za miesiąc. Powody podwyżki są dość prozaiczne. Chodzi o zwiększenie liczby dostępnych filmów i seriali na platformie, za co HBO będzie ściągało większe pieniądze.

- Powodem wzrostu ceny jest to, że w nadchodzących miesiącach zwiększamy liczbę udostępnianych seriali, oferując jeszcze więcej amerykańskich produkcji HBO, takich jak Watchmen czy Czarnobyl, a także szereg seriali HBO produkowanych w Europie, takich jak Wataha czy Nieświadom - tłumaczy samo HBO.

INN:Poland wskazuje, że raczej trudno kłócić się z podwyżką. Ostatnie miesiące pokazały bowiem, że mimo kiepskiego zgrania aplikacji platformy z telewizorami, warto wystawić trochę więcej pieniędzy na usługę. Dowiodły tego chociażby zbierający najwyższe noty "Czarnobyl", kultowa już "Gra o tron" czy "Detektyw".

Rząd chce zmienić zasady dotyczące waloryzacji emerytur. Seniorzy mogą liczyć na dużo więcejRząd chce zmienić zasady dotyczące waloryzacji emerytur. Seniorzy mogą liczyć na dużo więcejCzytaj dalej

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Zapukają do drzwi i nałożą karę. Poczta zmusiła do zapłaty już 9,5 tys. osób
  2. Spiesz się z uregulowaniem długów. Wchodzi ustawa, która może cię pogrążyć
  3. Nowy podatek nie do ominięcia. Nie uratuje cię nawet zasłanianie się związkiem małżeńskim
  4. Carrefour ominie zakaz handlu w niedzielę. Znalazł zaskakujący sposób
  5. Zamordował ukochaną znanego aktora. Po 18 latach ma usłyszeć wyrok
  6. Emeryci dostaną od rządu po 10 tys. złotych dla każdego. Wiadomo już kiedy i jak to się odbędzie

Następny artykułNie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj biznesinfo.pl na:Obserwuj nas na Google News Google News