Abonament HBO GO będzie teraz droższy
Pxhere
Autor Stanisław Węgrowski - 18 Listopada 2019

Jeszcze tylko dwa dni i podrożeje. Ceny abonamentu w górę

Abonament HBO GO będzie droższy. Firma poinformowała o wzroście miesięcznej opłaty za subskrypcję. Klienci platformy nie będą zadowoleni.

Abonament HBO GO w górę

Abonament HBO GO podrożeje. Firma wysyła do swoich subskrybentów e-maile, w których informuje o zwiększeniu miesięcznej opłaty za abonament w platformie internetowej - informuje portal tabletowo.pl. Klienci raczej nie będą zadowoleni. Subskrypcja będzie droższa o 5 złotych.

“Piszemy do Ciebie, aby poinformować Cię o zbliżającym się podwyższeniu ceny subskrypcji. Twoja miesięczna opłata za subskrypcję wzrośnie z 19,90 zł/mies. do 24,90 zł/mies w pierwszym dniu rozliczeniowym po 21 listopada. Aby uzyskać więcej informacji o następnej dacie rozliczenia lub zmienić bieżącą subskrypcję, przejdź do zakładki ‚Ustawienia’.” - napisano w wiadomości.

Wszyscy z komórkami zapłacą więcej. Już niebawem podwyżka cenWszyscy z komórkami zapłacą więcej. Już niebawem podwyżka cenCzytaj dalej

Przyczyny decyzji

Dalej w wiadomości wysyłanej do klientów HBO tłumaczy, dlaczego zdecydowano o podniesieniu kwoty, jaką trzeba płacić za abonament. “Powodem wzrostu ceny jest to, że w nadchodzących miesiącach zwiększamy liczbę udostępnianych seriali, oferując jeszcze więcej amerykańskich produkcji HBO, takich jak Watchmen czy Czarnobyl, a także szereg seriali HBO produkowanych w Europie, takich jak Wataha czy Nieświadomi.” - informuje HBO GO.

Cena subskrypcji będzie większa, a czy jakość usług też wskoczy na wyższy poziom? Choć oferta filmów i seriali jest bogata, to nie jest tajemnicą, że platforma ma swoje problemy - częste błędy systemu, zacinanie podczas odtwarzania filmów i seriali wpływają na niższy komfort korzystania z platformy. Zresztą dopiero niedawno serwis wprowadził możliwość pobierania filmów i seriali, aby można je było obejrzeć w trybie offline, a taka usługa to absolutna podstawa w tego typie aplikacji. Miejmy nadzieję, że wraz ze skokiem cen zwiększy się także poziom usług oferowanych przez HBO GO.

Było 500 plus, teraz rząd wprowadza 500 minus. Straci na tym tysiące PolakówByło 500 plus, teraz rząd wprowadza 500 minus. Straci na tym tysiące PolakówCzytaj dalej

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Przez swój nos nie mogła patrzeć na swoje odbicie. Po operacji jest jak zupełnie inna osoba
  2. Emeryci mają dostać po 10 tys. złotych. Warunek jest jeden
  3. Pracodawca może potrącić pieniądze z Twojej wypłaty. Już w przyszłym roku zmiana kwot
  4. Wysokość renty można podnieść. Wystarczy złożyć wniosek
  5. Masa polskich kierowców bez wymaganej opłaty. Po 1 grudnia czeka ich mandat na 17 tys. zł
  6. Seniorzy martwią się o swoje emerytury. Nadchodząca waloryzacja jest zagrożona, powód może rozwścieczyć wielu

Następny artykułNie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj biznesinfo.pl na:Obserwuj nas na Google News Google News